Prvý dojem je najdôležitejší u rodičov tvojho milého priateľa. Jeho si už očarila, no ešte dôležitejšie je okúzliť ich. Keď ťa predsa nebudú schvaľovať, budú ti brániť stretávať sa s tvojou láskou. Ako sa teda obliecť na prvé stretnutie s nádejnými svokrovcami?

Samozrejme, že keď ťa miluje na život a na smrť, nebude mu záležať na tom, čo na teba hovoria jeho rodičia. Ale pre nás ženy je to napriek tomu veľmi dôležité. Ak na nich teda chceš zapôsobiť a nechceš, aby vám vo vzťahu robili peklo, mala by si dodržiavať určité hranice, čo smieš a čo nie.

Párik si podáva ruky
zdroj: Unsplash/priscilladupreez

Nebuď vyzývavá

Tak to je hádam jasné. Určite by si na prvé stretnutie s nádejnými svokrovcami nemala prísť polonahá. V žiadnom prípade si na seba neobliekaj mini sukňu a crop top s výstrihom až po pupok.

Ak máš na sebe rada obtiahnuté šaty, vezmi si ich. Zvýraznia ti krivky na tom správnom mieste. Dávaj si však pozor. Nesmú byť kratšie, ako po kolená. 

kvetinové šaty
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Najlepšie spravíš, ak si oblečieš kvetinové šaty, ktoré ti budú siahať niečo nad kolená. A určite zvoľ Áčkový strih. Takéto šaty tvoju postavu urobia ženskou a budeš vyzerať ako princezná.

Dobrou voľbou určite bude aj overal. Dávaj však pozor, nehovoríme o overale poskladaného z krátkej sukne alebo z krátkych nohavíc. Tričko na ramienka je ale akceptovateľné. Tiež nezabudni na to, že by malo byť bez výstrihu.

Tepláková súprava
zdroj: Unsplash/domjewel

Čo sa týka látky, všetky sú prijateľné. Výnimkou je snáď iba teplákovina. Oblečená by si každopádne mala byť slušne. A dávaj si pozor aj na škvrny. Žiadna matka predsa svojho syna nechce pustiť k žene, ktorá sa nestará o seba a nezáleží jej na tom, čo si oblečie.

Pasé sú aj pestré farby, ktoré dokážu byť vulgárne. Na prvé stretnutie s nádejnými svokrovcami si vyber radšej zemité a svetlé farby. Jemné vzory takisto nikomu neublížia. Radšej ale zvoľ skôr elegantný štýl, ako športový.

overal
zdroj: Unsplash/Dane Wetton

Pozor na make-up

A s oblečením určite súvisí aj make-up. Je dôležité, aby si na prvé stretnutie s nádejnými svokrovcami neprišla ako bábika. Tak, ako aj v prípade prvého rande s tvojím vyvoleným, radšej zvoľ jemný make-up.

Prirodzenosť je dôležitá a v súčasnosti veľmi populárna. Choď preto s dobou a zvýrazni si iba niektoré časti tvojej tváre. V žiadnom prípade si na seba nenanášaj 3 kilá šminiek. Nielen, že sa ti v tomto teple môžu rozmazať, ešte aj na svojich nádejných svokrovcov budeš pôsobiť vulgárne, čo určite nechceš.

Jana Hrmová
zdroj: Instagram/janahrmi

A ak chceš vedieť, ako zapôsobiť na prvom stretnutí s jeho rodičmi, prečítaj si náš článok. Dozvieš sa, ako sa na takom dôležitom meetingu správať. Čo smieš a čo nesmieš. Určite to oceníš nielen ty, ale aj tvoj priateľ.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista