Mladá žena drží v rukách mobil

Písanie s mužmi je jedna veľká neznáma. Niekedy sa správajú naozaj zvláštne. Dávnejšie sme sa venovali tomu, kedy by si mu mala prestať písať. Jedným z dôvodov môže byť aj to, keď to nechce posunúť ďalej. Možno si v situácii, kedy si píšete už dlhší čas, no ty nevieš, prečo sa s tebou nechce stretnúť. Stále si hľadá nejakú výhovorku a ty sa začínaš obávať, že je chyba v tebe. 

Samozrejme, že u každého chlapa môže byť dôvod úplne iný, no spísali sme pre teba 7 tých najčastejších, s ktorými sme sa už neraz stretli aj na vlastnej koži.

Má niekoho iného

Veľmi prostý dôvod. Je zadaný a písanie s tebou berie ako odreagovanie a zábavu. Zatiaľ však nechce podviesť svoju frajerku, preto sa s tebou radšej nestretne, aby ho to náhodou nelákalo. Na jednej strane je to od neho pekné, no zároveň to nie je fér voči tebe a ani voči nej.

Zaslúži si druhú šancu
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Má ťa ako zadné vrátka

Momentálne rieši niečo iné s niekým iným. Zatiaľ ale nevie, ako to dopadne, preto udržiava kontakt aj s tebou. Ak by sa niečo pokazilo, určite by vyštartoval hneď po tebe, pretože si ťa za ten čas dobre spracoval. Áno, aj takto sa správajú niektorí muži.

Je veľmi hanblivý a bojazlivý

Je trochu bojazlivý a ak by ste sa stretli, určite by sa veľmi hanbil. V takomto prípade musíš byť trpezlivá a v žiadnom prípade sa mu nemôžeš smiať. Predstav si, že aj ty si bola niekedy v podobnej situácii, kvôli ktorej si vyviedla viacero trápností.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating