V poslednom období sa čoraz viac spoznávame s novými ľuďmi online. Narazila si na zoznamke na zaujímavého chalana, s ktorým si už nejaký ten čas píšeš, no on sa stále nechce stretnúť? Dôvodov môže byť hneď niekoľko.

Má niekoho iného

Aj napriek tomu, že sú muži zadaní alebo nebodaj ženatí, zvyknú si niekedy písať s inými ženami. Možno sa vo vzťahu nudia alebo len hľadajú rozptýlenie a vzrušenie z toho, že ich partnerka pristihne. Každopádne, väčšinou to ostane len v rovine písania a takýto muž to nechce posunúť ďalej.

Nie je pripravený na vzťah

Možno má za sebou neľahký rozchod a toto je prvý krok, ktorý sa odhodlal urobiť. Zatiaľ nie je pripravený na ďalší vážny vzťah. Vyhovuje mu, že našiel niekoho, s kým sa môže otvorene porozprávať.

Môže ísť tiež o prelietavého sukničkára, ktorý to skúša na viaceré baby a nechce sa v žiadnom prípade viazať. Len sa baví a chatovanie je pre neho ideálnym nástrojom.

Nechce ťa

Žiaľ, môže nastať aj takáto situácia. Píše sa mu s tebou síce dobre, lebo sa aspoň nenudí, no nepáčiš sa mu a nepriťahuješ ho. Jediný vzťah, ktorý si s tebou dokáže predstaviť, je ten kamarátsky. A je len na tebe, či ti niečo také bude stačiť.

Zvyšuje si takto sebavedomie

Chlap sa niekedy správa ako malé dieťa a vyžaduje si pozornosť. Ak si píše okrem teba aj s inými, zvyšuje si tak svoje sebavedomie, pretože má pocit, že je žiadaný a každá ho chce. Na takéto typy si dávaj pozor, pretože svojimi sladkými rečami ťa dokážu rýchlo opantať.

Trpí nízkym sebavedomím

Naopak môže trpieť aj veľmi nízkym sebavedomím, možno si myslí, že na teba nemá, či už po výzorovej alebo mentálnej stránke, a tak sa stretnutiu neustále vyhýba. Bojí sa odmietnutia, zlomeného srdca a toho, že by sa cítil ešte horšie. Takisto môže mať obavy, že sa s ním len zahrávaš a robíš si srandu na jeho účet.

Má problémy s úzkosťou

V dnešnej dobe je čoraz väčším problémom úzkosť. Len pri predstave toho, že by mal vyjsť von, ísť medzi ľudí a stretnúť sa s niekým neznámym, pociťuje paniku. A aj keď by ťa veľmi rád spoznal osobne, jeho strach mu to zatiaľ nedovoľuje. Musíš ísť na neho pomaly a netlačiť.

Ak máš dočinenia s niektorým z týchto chlapov, dávaj si pozor, aby si sa veľmi nenamotala. Inak sa môže stať, že to budeš ľutovať a ostaneš sklamaná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.