Zlomené srdce

Zlomené srdce dokáže bolieť viac, ako akákoľvek fyzická bolesť. A najhoršie je to v prípade, ak si z teba niekto robí „dobrý deň“. Ťahá ťa za nos a nemyslí to s tebou vážne. Niekedy to však nevieš postrehnúť a nedokážeš rozoznať náznaky, pretože si proste zaslepená zamilovanosťou. Preto tu pre teba máme 4 znaky, vďaka ktorým jeho zámer odhalíš takmer ihneď. 

Možno to poznáš aj ty. S niekým si si začala písať, zdalo sa, že sa to medzi vami vyvíja dobre, no napokon sa ti začal vyhýbať. Vaše konverzácie sú razom nezáživné a máš pocit, že sa niečo stalo?

Píšete si len za určitých okolností a keď sa máte stretnúť, hneď niečím argumentuje a dáva ti podmienky? Je to od neho naozaj iba výhovorka alebo problém? Nasledujúce znaky ti to potvrdia.

zdroj: Instagram/zhest__axasii

4 znaky, že čoskoro budeš mať zlomené srdce

1. Z ničoho nič ti prestal písať sám od seba

V poslednej dobe si si všimla, že vždy mu najprv napíšeš ty. Keby si mu ráno neposlala správu, sám od seba by ti nenapísal. Hoci v minulosti to vždy robil ako prvý. 

Možno ste sa stretli a z jeho pohľadu to nedopadlo dobre. Alebo si proste len niečo uvedomil, našiel si niekoho iného a ty pre neho už nie si zaujímavá. Rozsvietila sa mu akási červená kontrolka a postupne sa snaží o to, aby si sa prestala snažiť aj ty.

Nepovie ti priamo, že sa rozhodol inak, že si našiel niekoho iného alebo sa mu nezdáš taká, aká si myslel, že si. A to iba preto, že ti nechce ublížiťJe možné aj to, že ťa z ničoho nič zablokoval a ty nevieš, čo sa stalo, pretože si nedostala vysvetlenie. Niekedy je ale takýto ghosting horší, ako keby ti povedal pravdu, no nie? Zaručene z toho totiž budeš mať zlomené srdce.

výhovorka alebo problém
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating