Prvé rande

Každá baba chce zapôsobiť počas prvého stretnutia na chalana, ktorý sa jej páči. Prvé rande musí byť dokonalé nielen pre teba, ale aj pre neho. Obaja sa na ňom chcete cítiť dobre, pretože potom by to nemalo význam.

Chystáš sa na prvé rande, no si celkom nervózna, ako to dopadne? Bojíš sa, že kvôli tréme na tvojho potenciálneho partnera nezapôsobíš a bude to čistá katastrofa? Riaď sa našimi 5 radami a zaručene nič nepokazíš.

Buď prirodzená

Prirodzenosť nadovšetko. Na tele, aj v duši. Ide o jeden z najdôležitejších aspektov dnešnej doby. Možno si postrehla, že až príliš veľa žien sa dáva vylepšiť, no všimni si, že vždy je to do tej prirodzenej miery. Aby tie úpravy neboli až tak vidno.

Prvé rande
zdroj: Unsplash/tamarabellis

Dokonca už sme raz aj my písali, že prísť na prvé rande bez make-upu má tri veľké výhody. Okrem toho však buď prirodzená aj vo vnútri a na nič a nikoho sa nehraj. Tvoj potenciálny partner predsa musí spoznať tvoju pravú tvár a nie niekoho iného. A ty sa potom vo vzťahu nemôžeš pretvarovať donekonečna.

Buď schopná kompromisu

Už na prvom stretnutí uvidí, že máš srdce na pravom mieste a zapôsobíš na neho tak. Uvidí, že nie si tvrdohlavá a vo vzťahu sa budete vedieť dohovoriť na všetkom. Napríklad, keď ste zďaleka, skús mu navrhnúť, že obaja dôjdete do mesta, ktoré sa nachádza v polovici cesty k tomu druhému.

Alebo sa dohodnite na programe. Ak jeden z vás nemá rád napríklad horory a druhý nechce ísť do kina na romantiku, choďte na komédiu. A keď ešte stále ste rozprávkové typy, rozhodnite sa pre animovaný film. Pri tom sa zaručene zabavíte ešte omnoho viac.

Prvé rande
zdroj: Unsplash/jarritos

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating