Moja krásna veľká láska,

pravdepodobne sa pýtaš, prečo sme spolu neskončili. Môžeš byť rovnako zmätený ako ja, pretože bez ohľadu na to, ako usilovne hľadám odpovede na všetky otázky o tebe, doteraz som ich nenašla.

Zažila som dni, kedy som premýšľala nad tým, prečo skoro všetky silné vzťahy nevydržali. Zažila som večery, kedy som nemohla zaspať, pretože si mi povedal, že ak s tebou preruším kontakt, stratím svoju najväčšiu lásku. A ja sa teraz neviem pohnúť ďalej, pretože aj keď viem, že sme sa veľmi milovali, museli sme od seba odísť. Trvalo mi mesiace zvyknúť si na to, že tu nie si. Že tvoj krok nebude sprevádzať ten môj a že nepôjdeme rovnakou cestou. Neviem, či tak isto premýšľaš aj ty, no ja som sa nikdy necítila tak veľmi porazená svojimi myšlienkami.

zdroj: godandman.com

Myslela som si, že si bol mojou najväčšou láskou, ako si povedal, ale mýlila som sa. Teraz to už viem. Počas nášho vzťahu nás veľakrát boleli veci, ktoré by nemali.

Dáva vôbec toto všetko zmysel? Neviem. Úprimne ti však napíšem, že som si myslela, že budeš moja láska navždy. Vieš, že spolu zostarneme, budeme mať dom, záhradu a veľa detí. Že zažijeme všetky tie krásne veci, ktoré sme si sľubovali a plánovali. Ale pochopila som, že nie vždy veci dopadnú tak, ako si ich naplánujeme. Toto zistenie je ako veľká tabletka, ktorá sa ťažko prehltne. Je však pravdivá.

Koniec koncov, ďakujem ti, že sme sa navzájom opustili. Umožnili sme tak iným ľuďom, aby vstúpili do nášho života. Umožnili sme iným ľuďom, aby nás milovali. Neľutujem, že som ťa milovala. Namiesto toho som ti vďačná, pretože keby nebolo teba, stále by som bola slabá osoba, ktorá bola na tebe závislá a nikdy by som sa neposunula ďalej.

Ďakujem, že si bol moja veľká láska, no bohužiaľ si nebol moja najväčšia láska. Tá ešte príde.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.