Ako odhaliť klamára
instagram/charlieandlauren_

Nebudeme si klamať, muži sú vo vzťahoch väčšinou tí, ktorí nie sú na sladké slová. Svoje city neprejavujú tak, ako by sme možno chceli, no to neznamená, že ich nemajú. Aj keď to (kvôli svojmu egu a povesti) nahlas nepriznajú, milujú byť zadaní. Vzťah pre nich znamená viac, ako sú schopní vyjadriť. A čo na ňom majú najradšej?

Túlenie sa

Na to, aby priznali, že milujú túlenie sa, objatia pri sledovaní Netflixu či hladkanie, sú príliš „mužní“. No sú to malé prejavy nežností, ktoré má každý rád a vďaka nim si so ženou upevňujú intímne puto aj mimo postele. Môžeš mať doma toho najdrsnejšieho svalovca, no aj ti bude ležať na nohách ako baránok a vychutnávať si tvoje dotyky.

Slová podpory

Nezáleží na tom, akého je človek pohlavia, každému dobre padne, keď ho partner podporuje. Chlapi sa tvária, že sú vždy nad vecou a nepotrebujú pomoc, no extrémne si vážia, keď je ich partnerka tou, ktorá stojí pri ich rozhodnutiach, fandí im a slovami dodá istotu.

Hladkanie ega

S predchádzajúcim bodom jemne súvisí aj tento. Hladkanie ega je však viac otázkou sebavedomia. Muži chcú jednoducho počuť, že sú dobrí – dobrí v práci, šikovní v domácich prácach, i v posteli. A ak sú single, nikto ich chváliť nebude.

Pocit bezpečia

Tak, ako ho muži dodávajú svojej milovanej, i oni ho chcú cítiť z jej strany. Vzťah pre nich predstavuje určitú istotu. Vo fungujúcom vzťahu majú pocit bezpečia, ktorí ich upokojuje.

Plné brucho

Nie je to iba o milých a citových záležitostiach. Niektorí muži svoje polovičky pravidelne chvália za ich kulinárske schopnosti, iní to berú ako samozrejmosť. Každopádne, ak sú single, práve takáto forma „starostlivosti“ im veľmi chýba. Žena, ktorá dobre varí pre nich predstavuje rodinné zázemie.

Teplo domova

Tvária sa, že im nezáleží na tom, aký koberec bude v obývačke. A či tam vôbec nejaký bude. Nehovoriac o žiadnom štýle domácnosti, doplnkoch či fotografiách na stenách. No sú to veci, ktoré im dodávajú pocit domova silnejší, ako sú ochotní priznať. Páči sa im, ak majú miesto, ktoré sa spája s ich vzťahom a predstavuje spoločné útočisko. Byť v byte, kde chýba ženské pohladenie, je akoby im naozaj chýbala druhá polovička.

Rozšírené obzory

Aj oni sa od žien veľa naučia. Napríklad, že ponožky môžu ísť do koša na pranie bez medzizastávky na zemi. Ženskou rukou a ich vnímaním sú poznačení viac, ako si sami uvedomujú. Nové návyky, zážitky, spomienky, … „S tebou je zo mňa lepší človek“ naozaj platí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating