Neoddeliteľnou súčasťou každého vzťahu je aj intímne zblíženie. To sa začína veľmi príjemnou činnosťou – bozkávaním. Iba žeby to pre niekoho až tak príjemné nebolo. Aj keď si myslíme, že je to prirodzená a rovnaká vec, každý sa bozkáva inak. Závisí to od „techniky“, fyzických vlastností, či skúseností. Ako zistiť, že sa tomu tvojmu bozkávanie s tebou nepáči? Dávaj si pozor na tieto 4 znaky!

Bozkávanie trvá príliš krátko

Aj keď ako žena miluješ bozkávanie pre jeho romantickú atmosféru, zdá sa ti, že on sa pri tom až tak nevyžíva. Skôr to vyzerá, že je to pre neho povinnosť – pár rýchlych bozkov a stačilo. Buď nemá rád bozkávanie vôbec, alebo je to zrejme v tebe. Zistíš to jednoducho. Opýtaj sa ho na to! Je to lepšie, ako nevedieť, kde nastala chyba. Ak zistíš, že je to tebou, aspoň sa môžeš polepšiť, či zmeniť to, čo mu vadí. Pred priateľom sa hanbiť naozaj nemusíš.

Odťahuje hlavu

Ak si si všimla, že pri tom odťahuje hlavu, alebo to cítiš pri tom, ako mu ju zozadu držíš, asi sa necíti príjemne. Ak nám niečo vadí, automaticky sa od toho odťahujeme. Okrem možnosti, že sa ho na problém opýtaš, je tu aj druhá možnosť – nechať sa viesť. Skús zavrieť oči a nahodiť sa na jeho tempo bozkávania. Možno ste spolu ešte krátko a neprišli ste na tú vašu taktiku.

Lapá po dychu

Ak si nahodila príliš rýchle tempo, na ktoré nie je zvyknutý, určite bude doslova lapať po dychu. To je ďalšie znamenie toho, že niečo robíš zle. Možno si len príliš iniciatívna, alebo si to takto jednoducho naučená. Každopádne, musíš ubrať z plynu.

Málokedy je sám iniciatívny

No a neposledným znamením je aj fakt, že sám sa do bozkávania málokedy púšťa. A tu sa vraciame opäť k tomu, že v jednom z vás je určitý problém. Pre teba, ako ženu, by bolo zrejme horšie, ak by to bolo v ňom. Pretože ty by si mohla zmeniť to, čo sa mu nepáči, no ak on sám nepovažuje bozkávanie za dôležité, môže ťa to spraviť nešťastnou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.