Prečítaj si toto zakaždým, keď sa budeš potrebovať pustiť svojej minulosti. Keď budeš vedieť, že je na čase bojovať proti svojej bolesti a vyliečiť svoje zlomené srdce.

Rozchod bolí, je to bolestivý zážitok, ktorý neprinesie v tom momente nič dobré. Je to koniec jednej kapitoly „knihy“, o ktorej vieš, že si ju už nikdy neprečítaš. No na druhej strane sa ti začína celkom iný život. Viem, že to môžeš na chvíľu brať ako nezmysel a ako niečo nemožné. Viem, že si myslíš, že tvoje zlomené srdce sa už nikdy nezlepí a nikdy nebude celé, no ja ti poviem, že sa to dá. Aj keď je svet v mnohých veciach krutý, nájdeš v ňom stále lásku. Stále v ňom nájdeš povzbudenie a motiváciu.

Chcem, aby si vedela, že si odvážna. Si neskutočne silná, aj keď si to sama pred sebou nepriznáš. Bojuješ bez ohľadu na to, čo si o tom kto pomyslí. Je to v tebe, si to ty a jedine ty môžeš tento boj, ktorý máš rozohraný vyhrať.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

Rozchodom sa z nás stávajú ľudia, ktorí sa boja lásky. Boja sa toho, že už nikdy nebudú vedieť ako milovať. Boja sa, že už nikdy nenájdu takú lásku, akú cítili predtým. Uzatvárame sa do svojich bublín a čakáme… ani nevieme na čo.

Od teba chcem len to, aby si nečakala. Aby si nebola pasívna a aby si nemala zlé myšlienky. Rozchod je cesta, na ktorej sa ti jedny dvere zatvorili, ale tisíc iných otvorilo. Nezabudni bojovať za svoje šťastie a svoju lásku.

Môžeš sa cítiť smutná a sklamaná, no nie celý čas. Môžeš sa obzrieť do svojej minulosti, no nezabudni si vytvárať svoju budúcnosť.

Nezabudni na to, že si krásna taká, aká si. Že ten PRAVÝ ťa bude milovať vtedy, keď budeš sama sebou.

Ten pravý toto všetko v tebe uvidí a nikdy ťa neopustí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.