Ako odhaliť sukničkára

Vaše pohľady sa stretli a tebe sa hneď zapáčil. Vidíš na ňom, že je rozhodnutý prísť k tebe a osloviť ťa, no nemáš tušenia, či to bude považovať iba za flirt, alebo má záujem o vážne zoznámenie. Ty nehľadáš romániky a nechceš strácať čas. Mala by si teda vedieť, ako odhaliť sukničkára skôr, ako to budeš na druhý deň ľutovať.

Nasledujúce 3 znaky ti to pomôžu zistiť. Na čo si dať pozor a čo si všímať, ak nechceš byť len ďalšou jeho „obeťou“?

Vyžaruje z neho sebavedomie

Neuhýba pohľadom, práve naopak, pozerá sa na teba priamo, aby ti dal najavo, že ťa vníma, a že ťa chce. Usmieva sa, pretože si verí. Už len pri pohľade na to, ako sebavedome k tebe kráča je jasné, že to nerobí prvýkrát a ide na istotu. Jednoducho je to „zlý chlapec“ na pohľadanie. Je upravený, pretože vie, čo na ženy zaberá.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nenechá sa len tak odmietnuť

Nie je to ten typ chlapa, ktorý pri tebe bude hľadať slová. Vidíš, že sa ťa vôbec nehanbí a „nie“ nie je pre neho odpoveď. Keď ho milo odmietneš, nevzdáva sa. Používa milé slová na to, aby sa hral na chutného a tým ti pomotal hlavu. Berie ťa ako výzvu a keď si raz povedal, že budeš jeho, tak len tak neodíde. Sleduje ťa, koketuje, dáva komplimenty.

Nezaujíma sa o teba

Azda najjednoduchší spôsob na to, ako odhaliť sukničkára. Keď mu už dáš šancu na zoznámenie a začnete sa rozprávať, veľmi rýchlo zistíš, o čo mu ide. Ak sa totiž o teba naozaj nezaujíma a nepočúva ťa, potom mu ide len o to, aby ťa dostal do postele. Pýta sa ťa naozaj na osobné otázky alebo je to len povrchná debata? Naráža na tvoj vzhľad alebo chce vedieť, aký si človek? Otestuj si ho otázkami, na ktoré by mal vedieť odpovedať, ak ťa od začiatku konverzácie počúva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating