Pár sa bozkáva, milovanie s cudzincom

Len bláznivá fantázia alebo niečo, čo sa dá reálne užiť? Milovanie s cudzím mužom, s niekým, koho vidíš prvýkrát v živote, môže byť naozaj vzrušujúce. A pre single ženy ideálny druh dobrodružstva, ktoré má hneď niekoľko výhod.

Či už si single žena alebo nie (nesúdime nikoho), aj ty máš svoje potreby. A nie vždy to zvládneš sama. Nočný bar, cudzie mesto, kde tráviš dovolenku, stretnutie po online chatovaní – na cudzinca, ktorý s tebou skočí do postele, môžeš natrafiť akokoľvek a kdekoľvek. Samozrejme, nezabudni byť obozretná. Aké benefity ti takýto „úlet“ poskytne?

Žiaden stres = žiadne očakávania

Je to človek, ktorého nepoznáš a ani ho viac ako v posteli spoznať nechceš. Môže ti tak byť úplne ukradnuté, či sa mu budeš páčiť alebo nie, môžeš sa totálne odviazať.

Keď to robíš s partnerom, môžeš mať pochybnosti či si dosť dobrá, či ťa neporovnáva s inou, alebo ťa nebude súdiť za výkon. Toto všetko zmizne. Žiadne očakávania, žiaden stres. Len si užiť daný moment a zabudnúť.

Vzťah so zadaným mužom
zdroj: Pexels/Pexels User Kostina

Už ho nikdy neuvidíš

Ten stres by ťa nemal ovládať ani z dôvodu, že toho muža pravdepodobne už nikdy neuvidíš. Iba kebyže je tak dobrý, že by si s ním chcela udržiavať priateľstvo s výhodami. No ak to medzi vami zahorí napríklad na letnej dovolenke, zrejme zabudneš už o pár dní na to, ako vôbec vyzeral. Uži si to, odviaž sa, tohto chlapa si predsa nejdeš vziať za manžela.

Spoznáš niečo nové

Navyše, ako už bolo spomenuté, v tomto prípade sa môžeš naozaj odviazať. Nemaj v hlave blok z toho, či sa mu páči to, čo robíš, či sa na teba bude pozerať divne a okrem toho, je to ideálna možnosť vyskúšať niečo nové – polohy alebo miesta, ktoré sa ti buď zapáčia, alebo zistíš, že to nie je pre teba. Lepšie to skúsiť s cudzincom, ako prežiť fail s budúcim partnerom, no nie? Takto vyšperkuješ vaše milovanie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating