unsplash.com

Niektorí ľudia sú ako stvorení do vzťahu.

Sami vlastne nevedia poriadne fungovať. Milujú pocit, že na nich niekto myslí a rovnako tak sa aj oni neustále zaujímajú o život toho druhého. Potom je tu druhá skupinka ľudí, ktorá sa našla v dnešnej tzv. jednorázovej dobe. V čase, kedy predstava, že by sa s ním mali stretnúť znova, im vyvoláva zimomriavky a omnoho radšej sú sami ako v páre. Strach zo záväzkov, alebo len potreba užívať si život a skúšať nové veci, miesta a ľudí je to, čo ich poháňa. Ak si sa aj ty našla v druhej spomenutej skupine, je dosť možné, že patríš medzi nasledujúce znamenia.

Blíženec

Človek narodený v tomto znamení miluje zmenu. Rada spoznávaš nových ľudí a viac ako seriózne vzťahy ti vyhovujú krátkodobé flirty. Nie je to preto, aby si niekomu úmyselne chcela ublížiť, jednoducho sa potrebuješ cítiť voľná. Snažíš sa vyťažiť so svojho života maximum a myslíš si, že je jednoduchšie tak urobiť, keď si single. Rada sa s niekým stretneš pri raňajkách, ale radšej nech sa nič nedefinuje. Navyše si však môžeš zablahoželať za svoju úprimnosť, ktorá nenechá nikoho na pochybách.

Strelec

Strelec je to najnezávislejšie znamenie zverokruhu. Svoju slobodu stavajú na piedestál a neustále prahnú po nových vedomostiach a zážitkoch. Ako strelec si hrdá na to, že nikoho nepotrebuješ a k životu si všetko zvládneš zaobstarať aj sama. Na jednej strane si veľmi spoločenská a ľudí máš rada, no na druhej si veľmi vážiš svoju samotu, a preto k sebe ľudí až tak nepúšťaš.

Lev

Ide o to, že lev miluje pozornosť. Je energický, plný vášne a zbožňuje vyraziť na „lov“. Opačné pohlavie je pre teba zaujímavé len preto, že ho musíš naháňať a ono ti uniká. Akonáhle však dostaneš to, čo si chcela, prestane ťa to zaujímať a ideš ďalej. Potrebuješ neustály obdiv a vzrúšo, ktoré ti skôr poskytnú noví ľudia ako dlhodobý partner, ktorý ťa už prekukol. Tvoje sebavedomie ti len dodáva odvahu získať každého, po kom túžiš.

 

Zdroj: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating