Zamilovaný pár, ona má o neho záujem

My, ženy, sa vieme občas tváriť ako nedobytné pevnosti. Rady flirtujeme a milujeme, keď o nás chlapi prejavujú záujem. Ak nie sme bláznivo zaľúbené na prvú, tak našich nápadníkov vieme naťahovať dlhé týždne či mesiace. Odolávame ich flirtovaniu a berieme to ako zábavu. No potom nastane zlom.

Poznáš ten pocit? Keď sa on o teba tak dlho a intenzívne zaujímal? Keď ti dával svoju pozornosť, lichotil ti, a netajil, že chce, aby si bola jeho? No ty si to s ním nemyslela vážne a nepustila si ho bližšie k sebe. Nič však netrvá večne. A v momente, kedy si si uvedomila, že už tu pre teba nie je, začal ti chýbať. Zrazu sa ti nezdal otravný.

Má už záujem o inú?

Žiarliš, pretože tú pozornosť môže teraz dávať inej? Alebo to nie je len túžba po tom, aby si bola pre neho kráľovnou, no niečo oveľa silnejšie? Až keď si o neho prišla, i keď si ho nikdy reálne nemala, prišla si na to, že sama máš záujem. Že tvoj život bez neho nie je to, po čom teraz túžiš, i keď si si to dovtedy nepriznala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Častokrát ani netušíme, na čom nám skutočne záleží, až kým o to naozaj neprídeme. Keď je to od nás ďaleko a naše srdce trhá od bolesti, pretože je nám to tak ľúto. Niekedy sa zamilujeme v prvej sekunde a bezhlavo, inokedy potrebujeme tak veľa času na to, aby sme vlastne pochopili, po čom naša duša túži. A vôbec nie je hanba priznať si to. Ba čo viac, začať o to naspäť bojovať.

Možno si aj ty potrebovala viac priestoru. Ak na neho nemôžeš zrazu prestať myslieť a dala by si mu skutočnú šancu, potom mu svoje city vyznaj. On to pre teba robil dostatočne dlho na to, aby si teraz bola ty tá, ktorá poprosí o lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating