Chceš mať cez leto dokonalé pery, ktorými okúzliš každého chlapa? Nepotrebuješ výrazné líčenie, stačí ti maskara a pekne namaľované pery. Vďaka tomu budeš vyzerať sviežo a mladistvo. Máme pre teba niekoľko tipov, ktoré určite oceníš. Beauty influencerky zase ponúkajú tipy na konkrétne produkty. Stačí si vybrať to, čo ti vyhovuje najviac.

Neboj sa odvážnych farieb

Leto je ideálne obdobie na experimentovanie. Neboj sa trochu odviazať a vyskúšaj aj iné farby ako červenú, ružovú alebo nude. Pokojne siahni po fialovej, oranžovej alebo inej bláznivej, aká ti napadne.

Do módy sa vracajú lesky na pery

Nedávno sme sa venovali make-up trendom z 90. rokov, ktoré sa opäť vracajú späť. Jednoznačne sem môžeme zaradiť aj lesky na pery, ktoré máme mnohé zafixované ako nepríjemne sa lepiace alebo príliš sladké. Súčasné produkty sú už oveľa lepšie a nemusíš sa obávať toho, že by sa nejaký chlap k tebe prilepil. Bozkávanie bude príjemnejšie aj pre neho.

Dokonalé pery môžeš mať aj vďaka produktom z drogérie

Beauty influencerka Jana Hrmová nedávno predstavila svojich favoritov na pery od značiek Catrice a Essence. Ich výhodou je, že sú dostupné aj v drogériách a môžeš si ich kúpiť doslova za pár eur. Ako môžeš vidieť v jej videu, vyskúšala rôzne typy rúžov či leskov, takže si z nich určite vyberieš aj ty.

Beauty influencerka Zuzana z Aestheholic, ktorá nemá problém s kritikou produktov, sa zamerala zase na test balzamov na pery. Niekedy stačí dobrý balzam a dokonalé pery sú na svete. Niektoré sú dokonca tónované, takže si nikto nevšimne, že si nepoužila klasický rúž. No pery ostanú krásne hydratované.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.