Blondínka má červené pery
Pexels/Ilyuza Mingazova

Pery patria k veciam, ktoré si na ľuďoch všímame ako prvé a predovšetkým na ženách. Ak sa zvolí správny rúž a technika líčenia, môžu vyzerať naozaj nádherne. Dokonca až tak, že chlap bude mať chuť ťa hneď pobozkať. Naučíme ťa, ako si ich bezchybne namaľovať a opticky zväčšiť. Nemusíš absolvovať žiaden zákrok, postačí ti kozmetika.

Najdôležitejší krok, ktoré mnohé ženy vynechávajú, je exfoliácia pier. Použi píling alebo scrub na pery, vďaka ktorému sa zbavíš odumretých častí a šupiniek. Dosiahneš tak to, že budú naozaj jemné. Druhým krokom je použitie ceruzky na pery na kontúrovanie. Tým, že si ich obkreslíš, si ich opticky zväčšíš, no čo je lepšie, ľahšie sa ti nanesie rúž tak, aby si nevyšla z rovnej línie.

Pri nanášaní samotného rúžu alebo lesku je najlepšie začať v strede a odtiaľ postupovať ku krajom. Vo videách nižšie nájdeš presný postup ako na to.

Čo sa týka optického zväčšenia pier, okrem spomínaného pílingu je veľmi užitočná aj obyčajná zubná kefka. Pošúchaj si ňou pery a už po pár sekundách budeš vidieť rozdiel. Okrem toho môže vyskúšať aj rôzne cvičenia zamerané na túto oblasť. Keď k tomu pridáš aj dokonalé líčenie, budeš neprehliadnuteľná.

Určite si pozri nasledovné videá, kde nájdeš konkrétne tipy a návody. A potom si nezabudni prečítať aj náš predošlý článok o tom, ako si urobiť dokonalé obočie. Máme pre teba odporúčania aj priamo od vizážistky.

Ako naniesť rúž, aby pery vyzerali dokonalo

Ako si zväčšiť pery za pár minút

Cvičenia na zväčšenie pier

Týchto chýb sa radšej vyvaruj

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty