Pexels/Sandro Crepulja

Každá žena si predstavuje, ako by jej vysnívaná svadba mohla raz vyzerať. Či už to prizná alebo nie. Predstavy sú rôzne, každá túži po inom mieste, čase, šatách, menu, štýle… Zisti podľa svojich odpovedí v našom kvíze, ako by ideálne vyzerala tá tvoja!

Čo je podľa teba základom dobrej svadby?

Aký typ hudby na svadobnej hostine preferuješ?

Aké jedlo by si najradšej zvolila?

Ktoré miesto by predstavovalo svadbu tvojich snov?

Koľko pozvaných hostí je podľa teba ideál?

Čo si myslíš o tradíciach na slovenských svadbách?

Ktorý kvety by si si do svojej kytice z tejto trojice zvolila?

Vyber prípitok:

Vyber farbu, ktorá bude základom výzdoby:

Ako by vyzerala svadba tvojich snov? Zisti to podľa odpovedí v našom rýchlom kvíze
AKO BY VYZERALA SVADBA TVOJICH SNOV?
Klasická slovenská svadba nie je úplne to, po čom túžiš. Chceš, aby bolo z toho dňa cítiť, že je to o vás dvoch a preto by si vybrala všetko podľa toho, čo máte radi vy. Tvoje srdce bude šťastné, ak nájdeš zaujímavé miesto alebo sa odlíšiš niečím, čo na iných svadbách hostia nenájdu. Si za originalitu a pohodu. Dobré jedlo a žiaden stres - to ti nesmie v deň D chýbať.
AKO BY VYZERALA SVADBA TVOJICH SNOV?
Tvoja svadba by vyzerala ako zlatá stredná cesta. Túžiš po tom, aby si sa nejako odlíšila, no nie si za prehnané úlety. Klasická slovenská svadba ťa nedesí, práve tak by si chcela, aby vyzerala aj tvoja. Iba do nej potrebuješ vložiť jemné úpravy. Pre teba bude hlavné, aby sa hostia cítili príjemne, mali plné bruchá a tancovali až do rána. Rodinná svadba, emotívny obrad v kostole a čokoládová torta, to je ono!
AKO BY VYZERALA SVADBA TVOJICH SNOV?
O svojej svadbe si už určite neraz premýšľala. Chceš, aby to bol tvoj výnmočný deň a cítila sa ako kráľovná. Ideálne pre teba bude, ak to bude veľká honosná oslava, ktorá bude elegantne dotiahnutá v každom detaile. Opití hostia či jedlo zo švédskych stolov nie je to, čo tam chceš vidieť. Všetko bude musieť ladiť. Staviť musíš na klasiku a prichystať si poriadny obnos peňazí, aby sa tvoje sny splnili.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy