pexels.com

Pre ženu, ktorá hľadá svojho priateľa. Pre ženu, ktorá beznádejne čaká na muža svojich snov. Pre ženu, ktorá sa cíti nešťastne, pretože jej život je ako na čakacej stanici.

Život je oveľa viac ako nájsť v ňom niekoho. Život je viac ako priateľ.

Mala si priateľa, ktorý bol tvojím partnerom, spriaznenou dušou, alebo len kamarát, či milenec? Každá z nás si prešla niečím. Žena, keď sa zamiluje vidí iba jedného. Si typ ženy, ktorej trvá niekoľko mesiacov, rokov, kým sa zamiluje? Rovnako ako ti teraz trvá dlho, kým sa s tým vyrovnáš? Nastal čas, aby si si obula svoje topánky, pozrela sa do zrkadla a povedala „dosť“. Nemôžeš sa utápať v takýchto myšlienkach či predsudkoch. Život je jedna veľká premiéra, repríza už nebude.

Teraz sama sebe povedz: „Som celá svoja, voľná, slobodná, bez toho aby som niekoho potrebovala.“ Môžeš byť šťastná aj sama. Môžeš žiť celý svoj život bez toho, aby si niekoho držala za ruku. Koniec koncov, mali by sme samé seba milovať a nemať ilúzie o mužovi, ktorý ťa zmení a urobí šťastnou.

View this post on Instagram

Sasha

A post shared by Author: @burimova (@burimovanextdoor) on

O čom teda život je? Život je hlavne o tebe. O užívaní slobody, spoznávaní svojich slabých a silných stránok, o sebarealizácií, o zmene, o raste svojej osobnosti. Svoj život si vytváraš sama, podvedome si v ňom vyberáš ľudí, priateľov a známych.

Hej žena, predveď sa! Si vlastné slnko. Svieť bez toho, aby si potrebovala prsteň na ruke. Svieť bez toho, aby si musela byť slnkom niekoho iného. Svieť bez toho, aby si musela niekomu niečo dokazovať. Zažiar! Žena má žiariť a ty aj žiariš, len musíš ukázať svoje lúče. Muž ťa nebude zachraňovať, nebude čarovne šťastný ak mu nevytvoríš lúče.

Rob zmeny v svojom živote. Vychutnávaj si svoje ja.

Staň sa svojou najlepšou priateľkou, vlastnou terapeutkou a hrdinkou. Teraz už sa vieš slobodne nadýchnuť bez toho, aby si sa dusila. Môžeš skákať bez strachu. Je čas na skoky, lietanie či lezenie po horách. Choď von sama so sebou. Urob si pekný deň. Choď sa poprechádzať s vlastnými myšlienkami, daj si kávu v kaviarni sama so sebou. Vychutnaj si sama seba a budeš prekvapená, aké nové veci, zážitky a ľudia vstúpia do tvojho života. Staneš sa silnejšou, odolnejšou, zrelšou a hlavne pripravenou. Dopraj si čas a slobodu, a keď budeš pripravená, príde to samé bez toho, aby si to vyhľadávala.

Prestaň čakať a želať si. Začni si budovať svoj život a začni znova v inom prevedení. Zažiar!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife