Exfarmári Naty a Mesut
Instagram/natalia.lopasovska/mesut.debnar

Ich láska ani mesiace po skončení šou nevyprchala. Práve naopak, zaľúbená dvojica sa rozhodla pre vážny životný krok, a to ani len po roku vzťahu. Exfarmári Miroslav Debnár, známy ako Mesut, a Natália Lopašovská, sa dali dokopy práve pred kamerami. Na svojich instagramových profiloch sa fanúšikom pochválili s veľkou novinkou.

Naty a Mesut sa spoznali počas natáčania reality šou Farma a po prvotnom pokukovaní bol z toho vážny vzťah. Spoločne to dotiahli takmer do konca, no Naty vypadla tesne pred finále. Mesut celú súťaž napokon vyhral a domov tak šiel nielen bohatší, ale aj s novou láskou po svojom boku. Aj keď im neprajníci tipovali len pár mesiacov, po ktorých ich zastihne realita, zdá sa, že mladá dvojica sa posúva o level ďalej.

Víťaz 13. série začal po šou s Natáliou, ktorá sa živí ako modelka, influencerka a dokonca aj barberka, ihneď bývať. Ešte počas nakrúcania však mala iného partnera, no nakoniec sa rozhodla ostať po boku Mesuta. Exfarmári spolu trávia takmer všetok čas a zdá sa, že im to stále klape. Až tak, že po 8 mesiacoch spolunažívania prišlo veľké spoločné rozhodnutie, z ktorého ostala Naty šťastná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News