Photo by cottonbro from Pexels

Žiarlivosť je občas zabijakom vzťahu. V ňom totiž musí byť dôvera na to, aby vám to fungovalo. Povedala by si o sebe, že priveľmi žiarliš? Alebo ti toto slovo veľa nehovorí? Zisti pravdu v našom rýchlom kvíze!

Ako dlho máš vzťah?

Koľko času spoločne trávite?

Ak idete von, tak ...

Na koho v jeho spoločnosti žiarliš najviac?

Ak by si mu mohla niečo zakázať, čo z nasledujúcich možností by to bolo?

Čo z uvedených možností je podľa teba vo vzťahu najdôležitejšie?

Ako často sa mu pozeráš do mobilu?

Čo by si spravila, keby sa na ulici obzrel za inou?

Ako dlho bez neho vydržíš?

Aká by bola tvoja reakcia, ak by si mu prišla na neveru?

Si naozaj žiarlivá frajerka?
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Zdá sa, že ty si naozaj veľmi žiarlivý typ. Na svojom partnerovi poriadne vysíš a chceš ho mať iba pre seba. Nevieš si ani predstaviť, čo by si spravila, ak by ťa vymenil za inú. Nezabúdaj, že od takýchto žien muži často utečú, pretože je to na nich príliš. Trocha slobody a dôvery by vám nezaškodilo.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Tvoja žiarlivosť je úplne zdravá a v normálnej partnerskej rovine. Dobre vieš, kedy by si mala možno trocha žiarliť, a kedy vôbec nie. Veríš mu, aj keď občas zapochybuješ. Ak ešte trocha popracujete na vzájomnej dôvere, už nikdy nebudeš mať zlý pocit.
ČO O TEBE PREZRADILI ODPOVEDE?
Zdá sa, že slovo žiarlivosť ti nič nehovorí. Svojmu partnerovi veríš a neznížila by si sa na nejaké prehrotené scény, ktoré by viedli iba k zbytočnej hádke. Zrejme váš vzťah stojí na silných pilieroch, a aj keby ťa chcel podviesť alebo oklamať, ty by si sa kvôli chlapovi nezrútila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy