Photo by Nicholas Swatz from Pexels

Muži. Milujeme ich aj so všetkými vlastnosťami, ktoré nás občas privádzajú do šialenstva. Sú to tie typické mužské návyky, ktoré nejakým záhadným spôsobom kolujú v tomto pohlaví bez toho, aby museli byť v príbuzenskom vzťahu. A nám neostáva nič iné, iba sa s tým naučiť žiť. Inak by sme už určite zošaleli. Ženy, ruky hore, ak aj ten váš robí niektorú z nasledujúcich 5 vecí!

Nikdy nevie, kde čo je

Zlatko, nevieš kde mám peňaženku? Kam si dala tie papiere? Nevidela si kľúče od auta? Čím to je, že tí chlapi nikdy netušia, kde sa nachádzajú ich veci. Ani v prípade, že ich mali v rukách ako poslední. Nehovoriac o veciach, ktoré sú spoločné. Tu už nemajú šancu a občas sa stane, že nový toaleťák hľadajú v skrini na oblečenie.

Kritizovanie šoférovania

Už niekoľko desaťročí sa snažíme poukázať na to, že šoférovanie nie je mužskou výsadou. Aj tak si každý jeden z nich myslí, že je akýmsi pomyselným kráľom ciest. A všetci, čo nie sú ON sú oveľa horší vodiči. Na cestách sa rozčuľujú, mudrujú a nadávajú. Osobitnou kapitolou je cesta autom v prípade, že šoféruje ich nežnejšia polovička. Miláčik pridaj plyn. Tu musíš spomaliť, čo nás chceš zabiť? Preraď. Dobreee, pomaly cúvaj. Najradšej by sme zacúvali akurát tak im po hlave.

zdroj: pexels.com

Oblečenie ostane tam, kde sa vyzlečie

Potlesk pre každú ženu, ktorej muž vie, čo je to kôš na prádlo. A trocha závisti v prípade, že ho vie aj využiť. Tým, ktoré toľké šťastie nemajú neostáva nič iné, iba nekonečná hra na trpezlivosť. Trpezlivosť pri večnom kolotoči, ktorý obsahuje: prevrátenie očami pri pohľade na pohodené prádlo – volanie na partnera – otázky typu Čo to má zase znamenať? Nemáme kôš na prádlo? – a nakoniec, priznanie porážky a opätovné zbieranie ponožiek. Pýtame sa prečo? Prečo si chlapi myslia, že ich oblečenie má miesto tam, kde sa práve vyzlečú?

Zdvihnutá doska

Existuje snáď chlap, ktorý dokáže pri malej potrebe nadvihnúť dosku a následne ju aj vrátiť do pôvodnej polohy? Ak máš takého doma, ani nevieš, aká môžeš byť rada! Neustále si ju sklápať dole a opakovať mu, aby to robil sám, je naozaj na nervy. Môžeš mu to pripomínať denne a pokojne aj roky, aj tak na to vždy „zabudne“.

Hodiny na „tróne“

A pri záchodoch ešte ostaneme. Toto dobre poznajú ženy, ktoré s mužom žijú v jednej domácnosti. Z doteraz neznámeho dôvodu si muži z návštevy wc robia akési posedenie, pri ktorom si čítajú noviny, hrajú sa na mobile alebo zrejme premýšľajú nad zložením lieku proti rakovine – inak si nevieme vysvetliť, čo im to tak dlho trvá. Ešteže vďaka našim otcom či bratom vieme, že ak treba na wc obom, žena má vždy prednosť. Inak by to nedopadlo dobre.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating