Určite si si už aj ty položila otázku, ako zistíš, že ten, ktorý ti je momentálne najbližšie k srdcu je aj ten, ktorý má byť pravý. Ono je veľa signálov, ktoré naznačujú, že si pre neho výnimočná a nevníma ťa ako jednorázovku alebo niečo, čo má byť len do času. A my ti pekne dnes v tomto článku prezradíme tie najvýznamnejšie znamenia, ktoré by si nemala prehliadať, ale začať si všímať.

Portál The Minds Journal uviedol, že nižšie uvedené signály sú dôkazom, že si konečne našla svoju spriaznenú dušu, s ktorou to má zmysel!

Ako prvý a veľmi dôležitý postreh je, že bude pri tebe aj vtedy, keď to medzi vami bude vŕzgať, respektíve, nebude to zrovna najideálnejšie obdobie. Ako sa hovorí, v dobrom či v zlom, stále spolu. Človek, ktorý skutočne miluje, nezastaví ho žiadna prekážka, ktorá je medzi vami.

Pokiaľ áno, nestojí ani za deravý groš. Zrušiť vaše stretnutie? Ani za svet, to by už len naozaj kamene museli padať, aby sa to stalo. Dáva ti pocítiť, že si pre neho číslo jeden a nehanbí sa za to ani pred svojimi kamarátmi. Si jeho priorita, pretože vie, že s tebou chce kráčať po ceste a budovať niečo nezničiteľné.

Neuteká pred problémami, jednoducho ich chce riešiť. Vzťahy, ktoré nemajú potenciál, práve v nich dvaja len predstierajú, že je to ideálne, ale len preto, že sa tvária, že problémy neexistujú. No skutočný vzťah, ten vyzerá rozdielne.

Lebo obidvaja v ňom sú si vedomí, ak chcú, aby to vydržalo, musia sa o vzťah starať a to sa dá i tak, že sa vyriešia konflikty, ktoré vzniknú. No azda najdôležitejší signál je, chce ťa presne takú, aká si a nesnaží sa ťa zmeniť od základov. Je si vedomí tvojich chýb. Chce z teba vytiahnuť to najlepšie, ale bez toho, aby ťa premenil na svoj obraz alebo obraz jeho ideálu. Miluje tvoju podstatu!

Zdroj: The Minds Journal

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.