Pexels/Sandro Crepulja

Po našom úspešnom článku o ženách, z ktorých sa stávajú milenky, ti prinášame opačný pohľad. Toto sú tie typy, ktoré sú v živote verné iba jednému mužovi. Nikdy nepodľahnú inému, vždy vedia, čo chcú a aj keby mali vo vzťahu problémy, držia svoje chúťky na uzde. Vedia, že vernosť je vo vzťahu základ.

Tá, ktorá sa chce usadiť

Táto žena je už unavená z mužských hier a neznáša, ak sa chlapi správajú ako deti. Je pripravená sa usadiť, hľadá vážny vzťah a niekoho, s kým by si založila rodinu. Ani jej nenapadne, že by svojho partnera podviedla. Znamenalo by to pre ňu, že sa jej zrúti všetko, čo doteraz budovala.

V prvom vzťahu

Prvé lásky sú krásne a väčšina žien ti potvrdí, že svojho prvého frajera nepodviedli. Táto láska je krehká, krásna, sladká a neexistujú v nej žiadne podlosti. Každá býva v prvom vzťahu verná, pretože si myslí, že to bude aj jej posledný vzťah. Nestáva sa to často, no existujú také prípady.

Karieristka

Túto ženu zaujíma viac práca, než jej vzťah. Áno, má zdravý vzťah, v ktorom všetko funguje, no v práci trávi viac času. Pokiaľ s ňou bude nejaký muž vo vzťahu, môže si byť na 100 % istý, že mu zostane verná. Karieristka nemá priestor sa zabávať, chodiť na párty a užívať si. Zostáva verná svojmu priateľovi a práci.

Úprimne zaľúbená

Nie je na svete nič krajšie, než úprimná láska. Keď sa žena osudovo zamiluje do muža, ktorý si hneď získa jej srdce, je z neho hotová. Snaží sa robiť všetko perfektne a ani vo sne jej nepríde na um, že by bola neverná. Je to pre ňu neprijateľné, pretože pravá láska nie je zlá a nerobí zlé veci.

Zásadová

Rovnako ako to platí pri mužoch, sedí to aj pri ženách. Partnerka, ktorá má správne priority a pevné zásady, svojho priateľa nikdy nepodvedie. Vie, že to je vo vzťahu neodpustiteľné a že by sa tým narušila dôvera. Taktiež neuznáva neveru u partnera, pre ňu by to znamenalo koniec vzťahu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating