Instagram/bagarovamonika

Aj keď len nedávno ohlásili rozchod, teraz to na to, že medzi nimi už láska nie je, naozaj nevyzerá. Počas Vianoc speváčka Monika Bagárová potvrdila, že sa definitívne rozišla s partnerom a otcom jej dcérky, zápasníkom Makhmudom Muradovom. Počas dlhšej doby žili oddelene a aj čas s dcérkou trávili osobitne. Všetko sa ale v priebehu posledných týždňov zmenilo.

„Niekedy Vám v živote nevyjdú veci tak, ako by ste si priali aj napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle. Myslím, že je fér Vám povedať, že už nie sme rodina💔,“ napísala 27-ročná speváčka k ich spoločnej fotke počas sviatkov, kedy oznámila fanúšikom, že už s Machom viac netvoria pár. Túto snímku s vyjadrením by si hľadala na jej profile márne, pretože ju speváčka nedávno vymazala a asi už tušíš prečo.

Aj keď spočiatku trávili čas s malou Rumiou osobitne, neskôr už v ich bývalom spoločnom domove strávili víkend spolu. Počas týždňa sa vybrali dokonca aj na ihrisko, večeru či hračkárstva, odkiaľ Monika zverejnila rodinnú fotografiu.

„Ruminka je náš zmysel života. Obaja pre ňu dýchame a urobíme vždy všetko preto, aby bola šťastná a nič jej nechýbalo. Tým nemyslím materiálne,“ vyjadrila sa na sociálnej sieti nejasne Monika po tom, čo sa jej fanúšikovia pýtali na to, či sú s Machom spolu.

Jej najnovšie slová sú však o čosi presnejšie.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News