Žena a muž v objatí pri strome
Instagram/explorerssaurus_

Žiadna žena sa určite nechce ocitnúť v pozícii milenky. Ešte nepoznáme ženu, ktorá by dobrovoľne alebo zámerne chcela zničiť manželstvo či vzťah, len pre pár pekných a horúcich nocí s mužom. Je tu však jeden háčik – niektoré ženy majú v sebe prirodzený šarm, ktorý vytvára túžbu u muža zbaliť ju. Predstavujú dokonalú femme fatale.

Žena, ktorá netlačí na pílu

Táto žena vie, že keď niečo muž chce, tak to urobí. Keď u neho skutky nevidí, asi to pre neho nie je dôležité a nezáleží mu na tom. Základom je, že si táto žena uvedomuje svoju hodnotu a neprosí o to. Netlačí na pílu, nehovorí mužovi 10-krát o tom, ako veľmi by chcela novú kabelku, ísť na dovolenku alebo vypadnúť na výlet. Zmieni sa o tom raz a stačí. Buď to muž pochopí a urobí, alebo si žena všetko zabezpečí sama.

Žena, ktorá nemá všetko presne naplánované

Zo ženy, ktorá je presná ako hodinky a musí mať všetko rozvrhnuté, muž šalie. Má z nej stres a obáva sa, ako veľmi by ju nahneval, keby niekde meškal alebo niečo nesplnil. Žena, ktorá je viac spontánna a nemá denný rozvrh, je pre muža viac atraktívna. Teda, aspoň do momentu, kedy sa z nej nestane milenka.

Žena, ktorá mu poskytuje voľnosť

Táto žena miluje slobodu a nemá rada, keď sa ju niekto snaží skrotiť. Preto to prirodzene nerobí ani mužovi. Dáva mu voľnosť, ktorá je pre chlapa potrebná. Ona ho nechce mať pripútaného doma – vie, že keď sa stretávajú menej, viac po nej túži. To je fakt, ktorý platí už dlhé roky.

Žena, ktorá je do neho čerstvo zamilovaná

Každý muž túži po žene, ktorá by ho stále milovala tak veľmi, ako na začiatku alebo aj viac. V zdravom vzťahu to tak funguje – väčšinou sa po čase dvaja ľudia do seba zamilujú ešte viac. Problém nastáva v prejavovaní lásky – tých prejavov rokmi ubúda. Táto žena je však stále v pozore a každé jedno stretnutie prežíva tak, akoby bolo prvé.

Žena, ktorá ho nutne potrebuje

Táto žena je presný opak nezávislej dámy. Častokrát sa o seba nevie postarať, potrebuje pomoc muža a spolieha sa na neho. Skutočne je toto to, čo muža priťahuje. Vedomie, že je potrebný. Už od narodenia je chlap nastavený tak, že musí byť pre ženu jej rytierom a zachraňovať ju.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating