Viem, že ti ublížil. Viem, že nedodržal jediné slovo z toho čo nasľuboval. Viem, že ranil tvoju dušu aj tvoje city. Ver mi, že viem, ako to bolí. Ale dovoľ mi prosím, povedať ti, že jedného dňa všetká tá bolesť zmizne a ty hrdo zdvihneš hlavu a pôjdeš ďalej.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

A v tej dobe ti vôbec nebude záležať na tom, či s tebou ide aj on alebo nie. Síce teraz si musíš prejsť tými horšími dňami, naplnenými pochybnosťami o sebe samej, naplnenými smútkom, hnevom, či slzami ale ber to tak, že nič netrvá večne, takže je len otázkou času, kedy táto bolesť zmizne a urobí ťa silnejšou. A aj keď ťa klamal a sklamal, nikdy prosím o sebe nezačni pochybovať, prosím, neprestávaj veriť v pravú lásku, lebo ona ťa naozaj niekde tam vonku čaká..

A ver, že si k nej bližšie než hocikedy predtým. Akonáhle budeš schopná vidieť svet v jasnejších farbách, uvidíš aj všetky tie krásne veci, ktoré ti svet ponúkal a ty si ich prehliadala lebo si bola slepo zaľúbená do nesprávnej osoby.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com
Prosím nezabúdaj na to, že nikto na svete nemá právo vyčítať ti čo si urobila zle. Nikoho názor na svete nedefinuje kto naozaj si. Vieš to len a len ty. A ver že si úžasná taká, aká si. Aj keď si bláznivá, aj keď si smutná, si úžasná aj keď robíš na verejnosti zo seba úplne dieťa ale to nevadí, pretože si užívaš život. Si úžasná aj keď kričíš, aj keď sa smeješ. Si to ty, tá úžasná osoba ktorá má toľko rán na duši, osoba, ktorá prešla dlhú cestu a osoba, ktorá má to najláskavejšie srdce. A práve pre tieto výnimočne, no tebou obyčajné veci, ťa bude niekto veľmi, veľmi milovať. Takže drahá, teraz sa sústreď len a len na seba, zabudni na to všetko zlé, odpusť sebe aj jemu a začni sa zaujímať o to najpodstatnejšie. O seba. Lebo len ty jediná, môžeš získať všetko čo chceš, všetko o čom snívaš. Tak sa priprav už len na tie pekné dni, hoci si zranená, lebo bolesť ktorú cítiš dnes, bude sila, ktorú pocítiš zajtra.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.