Prvé stretnutie s rodičmi

Čaká ťa prvé stretnutie s rodičmi tvojho priateľa a ty nechceš prísť s prázdnou rukou? Niektoré darčeky možno nie sú úplne vhodné, preto pre teba máme 5 tipov, ktorými určite nič nepokazíš. 

Obľúbenými darčekmi sú bytové doplnky alebo zaujímavé veci do kuchyne, no keďže nevieš, čo všetko pani domáca má, radšej by si mala voliť niečo univerzálnejšie. Napríklad niečo takéto.

Koláč, ktorý si upiekla

Koláč poteší vždy a aspoň im hneď ukážeš, že sa dokážeš v kuchyni obracať a o ich syna sa dobre postaráš. Vopred si radšej zisti, či nemajú nejaké potravinové alergie, aby si predišla nepríjemným problémom. Môžete si ho vychutnať ku káve a prvému rozhovoru.

Niečo, čo si vyrobila

Domáca granola, pečený čaj, vlastnoručne sušené bylinky, prírodná ručne robená kozmetika alebo čokoľvek iné. Stačí naozaj maličkosť, no tiež im tým ukážeš, aká si šikovná a že máš aj iné koníčky okrem sociálnych sietí. A vyrobené darčeky sa často cenia viac ako tie kúpené.

domáca granola
zdroj: Instagram/twopeasandpod

Kvety

Na prvé stretnutie sa hodia aj kvety. Môže ísť o kyticu, no pokojne vyber aj črepníkový kvet. Ten vydrží dlhšie ako rezané kvety a ak je jeho mama milovníčkou kvetín, určite jej tým urobíš radosť. To ti určite bude vedieť povedať aj tvoj drahý.

Kolekcia vína/kávy/čaju/čokolády

Nestarnúcou klasikou je aj víno, káva, čaj či čokoláda. Neodbi to ale jedným produktom, snaž sa nájsť zaujímavé kolekcie s výberom viacerých príchutí. Tie vyzerajú zaujímavejšie a aspoň bude vidieť, že si si dala na výbere darčeku záležať.

Vonná sviečka

Poznáš niekoho, kto by nemal rád vonné sviečky? Vyber kvalitnejšiu značku a jemnú a univerzálnu vôňu, ktorá by nemala nikomu prekážať. Vonná sviečka dokáže zútulniť a spríjemniť atmosféru v domácnosti.

V našim predošlých článkoch nájdeš aj tipy na to, ako zapôsobiť na jeho rodičov alebo čo si na takéto prvé stretnutie obliecť, aby si zanechala dobrý dojem. Držíme palce, aby všetko dopadlo na jednotku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating