Unsplash/Charly Pn

Stať sa niekoho manželkou vyžaduje veľa odvahy. Je to záväzok, na ktorý nie je pripravená každá žena alebo muž. Každopádne, ak tieto znaky spozoruješ na svojom partnerovi, môžeš si byť istá, že myslí na svadbu a chce ti byť verný už do konca života. 

Zisťuje, aká budeš matka

Veľmi jemne a nenápadne, no predsa. Pýta sa ťa otázky ohľadom materstva, zisťuje tvoj názor na rôzne témy, chce s tebou diskutovať o menách pre deti a stal sa z neho zodpovednejší človek.

Ak sa takto správa tvoj priateľ, je pripravený založiť rodinu. Žiadny chlap pre spoločný rodinný život nechce ženu, ktorá o výchove detí nič nevie, je jej téma materstva cudzia a deti sa jej hnusia.

zdroj: Unsplash/Jessica Rockowitz

Chce vedieť, kde by si sa rada usadila

Výber lokality pre rodinný život je dôležitý. Pri nej totiž nie je podstatný počet barov, diskoték či klubov. Pre mladú rodinu je najdôležitejšie základné vybavenie mesta – zdravotné stredisko, základná škola, potraviny a detské ihriská. Ak sa ťa spýta otázku, kde by si rada bývala, podvedome čaká mesto s týmto vybavením. Chce sa konečne usadiť a tak zisťuje, či si na tom podobne.

Trávi s tebou viac času, než s priateľmi

Túži o tebe vedieť čo najviac informácií. Avšak, neľakaj sa, ak si s ním len začala chodiť – môže to byť znak spoznávania sa.

Tento bod platí najmä pre mužov, ktorí sú v dlhodobom vzťahu. Tí totiž trávia so svojimi polovičkami viac času vtedy, keď chcú prehĺbiť puto a posunúť vzťah na ďalšiu úroveň.

zdroj: instagram/couplegoals

 

Chce s tebou diskutovať o financiách

Nejedna žena-matka ti potvrdí, že konverzácie o financiách sú vo vzťahu najťažšie. Môžeš si byť teda istá, že ak o nich chce hovoriť, myslí to s tebou vážne. Chce ti zostať verný, preto má tendenciu rozprávať sa o peniazoch.

Vďaka tomu vie, no aj ty, na čom ste. Ak máte financie medzi sebou transparentné, viete sa otvorene dohodnúť o tom, či musíte šetriť, zobrať si ešte jednu prácu navyše, alebo môžete rozhadzovať a míňať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating