Opäť sa blíži najobľúbenejšia časť každého roka. Leto. Voda, slnko, pláže, prázdniny, dovolenky a… festivaly. Keď už sa rozhodneš nejaký z ponuky navštíviť,  zrazu sa zamyslíš, že stan máš, spoločnosť tiež, no najväčším problémom každej ženy je dobre známy čas strávený pred skriňou pri výbere outfitu. Ak patríš do tejto skupiny žien, tento článok je ako stvorený pre teba.

Žánre festivalov sú odlišné a s nimi aj outfity, ktoré zvolíš na daný festival. V nasledujúcich riadkoch nájdeš inšpiráciu na rockový festival.

Na rockový festival nemusíš mať oblečené len čierne, či kožené veci. A že tvoj outfit nemusia sprevádzať ani železné ostne. Preto ti Odzadu prináša inšpiráciu v podobe desiatich outfitov, ktoré ti budú perfektne sedieť na festivale TopFest.

Tento rok ťa festival privíta na Zelenej vode a ver mi, bude tam poriadne veselo.  Zabávať ťa budú kapely ako Clawfingers, Iné Kafe, Horkýže slíže a nebude chýbať ani festivalová stálica Kabát. Festival je známy dobrou atmosférou, line-upom nabitým tými najlepšími na scéne, nezabudnuteľnými zážitkami a čo je najdôležitejšie, privítaš s ním to najobľúbenejšie obdobie v roku, leto.

Tak čo? Vybrala by si si jeden z týchto outfitov na otvorenie tohtoročnej festivalovej sezóny, ktorú ako každý rok odštartuje festival TopFest?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.