Zuzanitu si všetci pamätáme z kontroverznej šou Take Me Out a najnovšie sa ukázala aj v relácii o varení na TV JOJ. V Bez servítky prekvapila a zistili sme, že variť vie. A keďže láska ide cez žalúdok, svoje zručnosti v kuchyni môže predviesť aj súčasnému novému partnerovi. Ten sa okrem toho určite teší aj z jej dokonalej postavy, ktorou sa Zuzanita vo veľkom chváli aj na Instagrame.

Zuzanita je žena do voza, aj do koča

Zuzana Žilinčíková je milovníčkou plastických operácií. V Take Me Out si ju totiž mohla vidieť so zväčšenými perami a bujnými prednosťami, ktoré jej vynikali vo vyzývavých výstrihoch. A možno aj tomu môže poďakovať za obrovský nárast followerov na Instagrame. Sleduje ju tam už 102-tisíc fanúšikov a počet stále stúpa.

V Bez servítky extravagantná Zuzanita prekvapila ešte viac. Sedela si tam na špeciálnom vankúšiku, ktorý mal chrániť jej nový zadok. Už dlhšie totiž túžila po tom brazílskom. Ak si o ňom ešte nepočula, ide o guľaté pozadie, ktorý môžeš vidieť najmä na fitnesskách. Tie si ho však rady vytvarujú pomocou každodennej niekoľkohodinovej driny v posilňovni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.