Zuzanita Žilinčíková

Kontroverzná influencerka Zuzana „Zuzanita“ Žilinčíková, známa z Take Me Out či Bez servítky, pár týždňov po pôrode konečne ukázala tváričku dcérky. Fanúšikom na Instagrame sa však pochválila aj so svojou postavou, no fanúšikovia ju skritizovali za nepodarenú retuš. To im ale musela v stories vysvetliť samotná novopečená mamička.

30. augusta sa Zuzanita prvýkrát stala maminou. Na svet priviedla skoro 4-kilovú dcérku, ktorej dala netradičné meno Aurora. Pôrod sprevádzali malé komplikácie, no napokon to všetci zvládli.

Zuzanita ukázala tvár svojej dcérky

Tváričku svojej dcérky Zuzanita ukázala po pôrode, no potom ju na Instagrame schovávala. Až takmer po mesiaci sa ju rozhodla odhaliť na rodinných záberoch, ktoré si celá rodinka nechala nafotiť profesionálnym fotografom.

„Viem, že každá matka, rodič, hovorí o svojom dieťati, že je najkrajšie na svete. Ale … NAŠA AURORITA JE NAJKRAJŠIA BÁBIKA NA SVETE a s tými obrovskými kukadlami potrápi nejedno mužské srdce. Naša dcérka, naše najväčšie šťastie a láska. NAŠE SPOLOČNÉ DOKONALÉ DIELO. Čo poviete, na koho sa podobá viac? napísala Zuzanita pod jeden z príspevkov a fanúšikovia na jej otázku majú jasnú odpoveď – ocino.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

Nepodarená retuš?

Najnovšie však na svoj profil pridala ďalší záber. Nechala sa nafotiť v kuchyni a sama musíš uznať, že jej postava iba pár týždňov po pôrode je dokonalá. „Do posilňovne nechodím, keďže aktuálne mám posilňovňu doma. Mojimi činkami a kardiom je malá s domácimi prácami,“ napísala pod príspevok.

Fanúšikovia si ale na fotke všimli jednu vec. Do komentárov napísali, že si Zuzanita vraj bruško vyretušovala. „Vidno na uteráku, na sporáku, že je ohnutý. Nie je prečo sa hanbiť po pôrode za bruško. Netreba photoshop a popis, akú máte úžasnú postavu hneď,“ napísala fanúšička.

Influencerka na to ale musela reagovať. „Ten sporák nie je ohnutý. Mrkni si to bližšie a uvidíš, že tá utierka je tak. Ale ok … Neriešim. Netvrdím, že mám tehličky, a navyše, tie legíny sú sťahujúce. Brucho som neretušovala. Retuš tváre áno, keďže ma malá vycucala z botoxu,“ priznala novopečená mamina v komentári.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

„Pre ,všímavých‘ followerov s neustálymi komentármi na moje retušované brucho po pôrode. Na videu som si zretušovala celú postavu, nielen to popôrodné brucho,“ dodala ešte ironicky v stories.

„Žiadne retuše, ani diéty!! KOJENÍM sa mi rýchlo stiahla maternica a keďže som pred pôrodom cvičila, všetko sa dalo extra rýchlo naspäť … Samozrejme, že tuk na bruchu mi zostal, aj povolená koža ešte, ale minimálne. Mne to skôr šlo do nôh a rúk,“ uzavrela Zuzanita.

Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News