Bez servítky so Zuzanitou
Facebook/Bez servítky - TV JOJ, Instagram//z.u.z.a.n.i.t.a

Zdá sa, že JOJka rada provokuje divákov. V posledných týždňoch si dvíha sledovanosť, ale aj reakcie na sociálnych sieťach vďaka celebritám, ktoré sú súčasťou kuchárskej šou Bez servítky. Teda, pre mnohých divákov ide skôr o kontroverzné osoby, než obľúbené hviezdy. A tento týždeň opäť nebudú sklamaní, keďže sa aj v nových častiach objaví niekto, kto vie, ako zaujať.

Slaytiiina, Miroslava Fabušová, Nora Kabrheľová (Mojsejová), … na známe tváre, ktoré ľudia poznajú z iných relácií či sociálnych sietí, si už diváci tejto kuchárskej šou mohli zvyknúť. Televízia JOJ stavila práve na osoby, okolo ktorých je vždy rozruch, aby si tak pravdepodobne zaistila väčšiu odozvu.

Aj keď sa môže zdať, že najväčšie esá si už svoje odvarili, stále sa nájde niekto, kto vie svojsky pritiahnuť pozornosť. Už dnes sa na obrazovkách objaví aj Zuzana Žilinčíková, ktorú poznáme pod menom Zuzanita.

Zuzanita pred pár rokmi účinkovala v zoznamovacej šou Take Me Out, vďaka čomu sa zviditeľnila a dnes má na svojom Instagrame viac ako 97-tisíc fanúšikov, čo je naozaj slušné číslo. Sledovateľov rada provokuje fotkami, na ktorých ukazuje svoje zväčšené pop*sie. Nedávno verejne priznala aj inú, radikálnu plastickú operáciu.

Približne 15-tisíc eur minula na to, aby jej liposukciou zmenšili pás a následne tým tukom a silikónom zväčšili zadok. Celú operáciu absolvovala v Španielsku, kde mala k dispozícii vlastnú vilu a nepretržitý servis.

Čo myslíš, ako sa predvedie v kuchárskej šou?

Na toto sa môžeš tešiť už dnes

Bez servítky: Zuzanita

Čo nám ukáže extravagantná Zuzanita? 😅😮 V tomto týždni bude variť aj Zuzana Žilinčíková alias Zuzanita, ktorú môžete poznať aj zo šou TAKE ME OUT. 😆Začíname dnes o 17:50 na JOJke!

Posted by Bez servítky – TV JOJ on Saturday, March 26, 2022

Zdroj: Facebook/Bez servítky – TV JOJ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News