Instagram/tvjoj, Facebook/Bez Servítky - TV JOJ

Tohto týždňové Bez Servítky máme úspešne za sebou, no ani v závere sme sa nevyhli problémom, intrigám či kritike. Poslednou sa v kuchyni ukázala Nora Kabrheľová, ktorú si môžeš pamätať aj s priezviskom Mojsejová. Televízia JOJ zverejnila detaily aj na svojom Facebooku a Instagrame.

Videla si náš predošlý článok, kde si môžeš pozrieť to, ako Nora vyzerala kedysi? Prešla nepochybne obrovskou zmenou, no ľuďom sa páči, že nepodľahla plastikám. Vo svojom veku 63 rokov vyzerá ako typická žena, na ktorej sa podpísalo starnutie. Ona sama o sebe hovorí, že je obyčajná dôchodkyňa, ktorá má svoj režim a na všetky činnosti má presne vymedzený čas.

Rozhovorila sa aj o svojich problémoch. Určite vieš, že istý čas trávila vo väzení. Konkrétne to bolo 13 mesiacov a Nora priznala, že si za to môže sama. Ľudia ju v živote sklamali a obrali o všetko, preto má teraz iba troch priateľov. A nemôžeme, samozrejme, zabudnúť na jej milovanú sučku Šariku, ktorá je pre ňu všetko a žije si ako v rozprávke.

Pre svojich hostí si pripravila menu, ktoré bolo podľa jej slov najlepším, keďže počas zbytku týždňa sa veľmi nenajedla. Ako predjedlo si zvolila plnené paradajky, hlavné jedlo bolo pečené kura s plnkou a zemiakovou kašou. Sladkou bodkou na záver boli jablkové ruže z lístkového cesta podávané so zmrzlinou a šľahačkou.

Hosťom sa nepáčilo to, že bolo jednoduché a horšie naservírované. Aj keď pri stole jedlo chválili, keď boli na kamere osamote, skritizovali ho trochu viac. Vyzeralo to tak, ako by sa báli Noru konfrontovať priamo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News