Určite si aj ty pamätáš obdobie od konca minulého roku, kedy sa speváčka Adele úplne odmlčala zo sociálnych sietí, pričom nikto nevedel, čo sa deje. Veľké prekvapenie prišlo teraz v máji, keď zverejnila fotku svojej premeny

Na bacuľku môžeš zabudnúť, dnes je z Adele úplne iná žena. Jej transformácia si vyžiadala množstvo negatívnych komentárov typu, že už sa na seba vôbec nepodobá a krajšia bola s kilami navyše. Na druhej strane ale množstvo jej fanúšikov bolo nadšených a chceli vedieť recept na jej úspech.

Adele bola doteraz väčšinou ticho a o svojej premene hovorila len málo. Ako ale sama vieš, išlo určite o náročné mesiace cvičenia, zmeny stravovania a zároveň nového nastavenia myslenia. A práve k tomu poslednému jej dopomohla jedna konkrétna kniha, o ktorej sa zmienila sama na svojom profile.

Ide o knihu Untamed (Stop pleasing, start living) od autorky Glennon Doyle. Ako sama speváčka napísala, táto kniha tebou otrasie a ona je nesmierne rada, že si ju prečítala. „Do it. Read it. Live it. Practice it. A good life is a hard life,“ napísala v príspevku. Takže urob to, prečítaj si ju, ži ňou a praktizuj ju, pretože dobrý život je náročný život.

View this post on Instagram

If you’re ready – this book will shake your brain and make your soul scream. I am so ready for myself after reading this book! It’s as if I just flew into my body for the very first time. Whew! Anyone who has any kind of capacity to truly let go and give into yourself with any kind of desire to hold on for dear life – Do it. Read it. Live it. Practice it. We are a lot! But we are meant to be a lot! .. “A good life is a hard life!” Read this book and have a highlighter on hand to make notes because you’ll want to refer back to it trust me! I never knew that I am solely responsible for my own joy, happiness and freedom!! Who knew our own liberation liberates those around us? Cause I didn’t!! I thought we were meant to be stressed and disheveled, confused and selfless like a Disney character! ProBloodyFound!! You’re an absolute don Glennon ♥️

A post shared by Adele (@adele) on

Adele priznala, že doteraz nevedela o tom, že výhradne ona sama je zodpovedná za svoj vlastný úspech, šťastie a slobodu. Myslela si, že sme boli predurčení k tomu, aby sme sa stresovali, boli zmätení a obetaví, no práve vďaka tejto knihe zistila, že život môže byť aj iný.

Nemusíš si hneď teraz prečítať konkrétne túto knihu, ale poobzeraj sa v kníhkupectve po niečom s podobnou tematikou. Najskôr je naozaj potrebné zmeniť svoj mindset a zmýšľanie, až potom sa môžu začať diať veľké veci.

View this post on Instagram

5 ciders in 👌🏻

A post shared by Adele (@adele) on

View this post on Instagram

😊

A post shared by Adele (@adele) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.