instagram.com/adele

Koniec skrývaniu? Adele sa od decembra minulého roku stiahla zo sociálnych sietí a ak sa objavili nejaké jej zábery, išlo zväčša o paparazzi fotky, prípadne snímky, ktoré zverejnili jej priatelia. Speváčka sa rozhodla aspoň na svoje narodeniny venovať fanúšikom odkaz a je späť, no celá zmenená.

V utorok 5. mája Adele oslávila svoje 32. narodeniny. Fanúšikovia jej zjavne zaplnili direct blahoželaniami a to nenechalo obľúbenú speváčku chladnou. Na svojom profile zverejnila všetkým odkaz: „Ďakujem za narodeninovú lásku. Dúfam, že ste všetci v bezpečí a zdraví počas týchto šialených časov. Chcela by som poďakovať všetkým pracovníkom v prvej línii, ktorí nás udržujú v bezpečí, zatiaľ čo riskujú svoje vlastné životy. Ste skutoční anjeli!“

Čo ale všetkých prekvapilo ešte viac, bola fotku, ktorú Adele zverejnila. Už dlhšie vieme, že začala s chudnutím a bacuľka, ktorú sme doteraz poznali, je nenávratne preč. No že sa speváčka až takto výrazne zmenila, sme naozaj nečakali. Adele má teraz krásnu štíhlu postavu, no vyzerá ako úplne iný človek. Pred pár dňami sme zverejnili článok s jej uniknutými fotkami, na ktorých vyzerá, že podstúpila zopár plastík a vyzerá to tak, že to je naozaj pravda. Čo si o jej obrovskej premene myslíš ty?

Adele a jej najnovšia fotka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News