To, na čo sme dlhé roky čakali, sa konečne stáva realitou. Speváčka Adele sa po šiestich rokoch vracia opäť na hudobnú scénu. Jej posledný album s názvom „25“ vyšiel ešte v 2015. V poslednom období sme evidovali len jej obrovskú premenu. Po schudnutí dnes vyzerá ako úplne iná osoba.

33-ročná Adele na svojom Instagrame zverejnila aj kúsok z nového videoklipu ku skladbe „Easy On Me“, ktorá bude mať premiéru 15. októbra. Tým dala jasne najavo, že je späť a že sa máme na čo tešiť. Tento príspevok si hneď vyslúžil viac ako 15 miliónov pozretí a rovnaké čísla môžeme očakávať aj pri samotnom klipe.

Svoj návrat Adele oznámila naozaj vo veľkom štýle. Objavila sa na titulke magazínu Vogue. Ako prvá osobnosť je naraz tvárou britskej aj americkej verzie časopisu. Zároveň po dlhých rokoch poskytla interview, v ktorom dovolila redaktorom nahliadnuť do jej života. Fanúšikovia sa môžu dočítať o jej rozvode, synovi alebo chudnutí.

Magazín Vogue na svojom Instagrame prezradil detaily o interview. Speváčka Adele označila uplynulý rok rokom úzkosti, ktorý bol umocnený rozvodom. Ten ale prebehol pomerne hladko. Nedokázala však zabrániť bolesti, ktorú medzitým spôsoboval ich spoločnému synovi Angelovi. Adele tam pre neho nebola tak, ako by mala alebo ako by chcel on.

V rozhovore sa venovali aj jej chudnutiu. Počas celej kariéry bola Adele považovaná len za bacuľku a možno práve preto sa s ňou mnohé ženy dokázali stotožniť. Speváčka priznala, že chápe šok, ktorý svojou premenou spôsobila, ale stále zostala tou istou osobou. Teraz je pripravená, aby bola opäť slávna.

Na najnovších snímkach vyzerá Adele jednoducho dokonalo. Veľmi sa tešíme, že sa opäť vracia na hudobnú scénu, kde jej hlas fakt chýbal. Už teraz sa tešíme na všetko, čo si pre nás pripraví.

Adele vyzerá na nových fotkách úžasne

zdroj: Instagram/adele
zdroj: Instagram/adele

Zdroj: Instagram/adele, Instagram/voguemagazine

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.