Hľadáš k sebe niekoho, s kým by si pociťovala šťastie, pohodu či pokoj alebo radosť? Je jedno či ide o priateľa, či o najlepšiu kamarátku, dnes ti dávame do pozornosti znamenia zverokruhu, pri ktorých sa hviezdy zhodli, že pri nich nájdeš viac, ako by si mohla čakať.

Svojou povahou dokážu aj tie najtemnejšie dni premeniť na radostné. Slzy sa dokážu zmeniť na smiech. To je niečo, čo by si si mala v živote veľmi ceniť. Je to zadarmo a tak hodnotné.

Býk

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení býka, majú dobré predpoklady na to, aby sa stali bezchybnými partnermi. Síce sa označujú za tvrdohlavých, ale tiež sú veľmi emocionálni. Túžia po citoch a zázemí. Čo teda tvorí skvelý základ pre partnerstvo.

Čo je ešte skvelé – ak ich vzťah prechádza krízou, nevzdávajú to. Bojujú za neho a radi ho rozvíjajú. Robia kroky k tomu, aby sa zasa všetko k lepšiemu obrátilo. Toto je naozaj niečo, čo by si mala ceniť.

View this post on Instagram

22kmph #happy

A post shared by madeline judith (@mad.dy_norman) on

Rak

Je to znamenie snov. Rak sa neustále snaží robiť človeka šťastným. Nechce, aby sa ľudia v jeho blízkosti trápili. Načúva pozorne, preto vie, čo má dotyčný rád. Keď prídu problémy, dokáže otvorene o starostiach prehovoriť.

Nehádže vinu na druhého, ale vie, že chyba je vždy na oboch stranách. Snaží sa spory riešiť racionálne, nie s horúcou hlavou. Rak je rodinný typ.

Panna

Ak narazíš na Pannu, môžeš jasať, pretože je veľmi lojálna, verná a spoľahlivá. Keď sa do teba zamilujú partneri, narodení v znamení panny, môžu to tak mať na celý život. Vážia si ľudí a patrične im to dávajú aj najavo. Panny majú rady v živote poriadok a to isté platí aj pre ich vzťah.

Panny sú vždy schopné urobiť si vo vzťahu poriadok a vyriešiť problémy čo najskôr. Nie sú schopné prejavovať city tak, ako napríklad Barany. Keď ale príde na vec, sú schopní ti povedať, že ťa milujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.