unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ženy v znamení kozorožca sú vzácne chránené druhy, ktoré sa nedajú len tak ovplyvniť a sú veľmi silné osobnosti. Ich mozog je kód da Vinci – tajomný a komplexný. Sú to veľmi zložité osobnosti, ktoré sú tajomné a veľmi inteligentné.

Nie sú radi stredobodobom pozornosti, no vedia si povedať svoj názor a ak aj treba, tak zasiahnu. Taktiež majú výborné organizačné schopnosti či už v práci alebo v súkromnom živote, čo ťa môže veľmi prekvapiť.

Jej srdce nevidí každý, pretože nerada ukazuje svoje emócie. Verí, že všetko má vo svojom živote zmysel. Taktiež v skutočnosti potláča svoju bolesť a vždy sa pripravuje len na to najhoršie, aby nebola nikdy sklamaná.

Žena v znamení Kozorožca odhaľuje málo, preto ak sa jej dostaneš „po pod kožu“, si vynálezca a atómový vedec, ktorý sa zaslúžil o veľkú vec! Taktiež si prekonal výzvu rubikovej kocky a už ju nemôžeš len tak pustiť.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: godandman.com

Kozorožec sa snaží nájsť pokoj so všetkými svojimi neistotami a snaží sa nájsť svoju vlastnú hodnotu. Len tak môže dôverovať niekomu aj keď vie o svojich slabých miestach.

V hĺbke svojej duše chce byť milovaná. Chce, aby ju niekto zobral a ukázal jej svet. Chce, aby jej niekto povedal, že je silná osobnosť a že si zaslúži všetko. Chce sa ochrániť pred svetom. Chce prijatie, lásku a náklonnosť.

Chce niekoho vášnivo milovať, no pritom byť stále sama sebou. Chce dôveru a radšej si počká na úprimnú lásku, ako keby mala mať len povrchný vzťah. Neverí však na lásku na prvý pohľad či na nejakú mágiu lásky.

Má všetko jasne premyslené a to isté očakáva aj od toho druhého. Miluje rozprávanie sa, inak to pre ňu nemá zmysel, ak neexistuje dôvera a aj úprimne priateľstvo.

Uprednostňuje ťažkú prácu, pretože verí v svoje sny a ciele. Predstavuje si svoju budúcnosť, zatiaľ čo leží v posteli, pretože sa chce mať dobre a chce niečo dokázať. Má veľmi pozoruhodnú myseľ, ktorá jej občas narobí problémy. Stará sa o ľudí vo svojom živote a chce, aby sa mal každý dobre.

 

zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife