Instagram/nastjastasia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Po mužských znameniach, ktoré vydržia čakať s milovaním až do svadby, sa dnes viac dozvieš o mužoch, ktorí preferujú s*x na jednu noc.

Sú narodení presne v týchto znameniach, preto by si sa im mala vyhýbať. Aj keď môžu pôsobiť romanticky, keď dostanú čo chcú, zmiznú a nič o nich nebudeš vedieť.

Býk

Muž v znamení Býka je plánovač. Všetko musí mať svoj harmonogram a nič sa nemôže pokaziť. V otázke vzťahov je stále rezervovaný, pretože čaká na tú pravú. Dokým ju nenájde, rád využíva ostatné dievčatá na to, aby si užil.

Miluje s*x na jednu noc, pretože po ňom nemusí nič riešiť. Avšak, keď spozná ženu, ktorá by stála za to, aby sa usadil, urobí to. No kým Býk dospeje do tohto štádia, načakáš sa mnoho rokov.

Lev

Vládca, ktorý sa narodil v znamení Leva, si myslí, že môže všetko. Nemá šťastie na lásku, preto vyhľadáva skôr zábavu na jednu noc, aby neskôr nemusel riešiť ďalšie zlomené srdce. Svoj „úlovok“ zahŕňa finančnými darmi, len aby si dokázal ženu udržať.

No pokiaľ nájde takú, ktorá ho nebude chcieť len využiť, ale naozaj ho bude milovať z celého srdca, dokáže sa tohto neviazaného života zbaviť.

Strelec

Ako už určite vieš, uloviť Strelca je takmer nemožné. Večné dieťa, ktoré nechce žiadne záväzky, žiadny vzťah a žiadnu zodpovednosť či povinnosti. Keby to bolo možné, ver, že muž v tomto znamení by si užíval až do dôchodku.

Je povrchný a vôbec sa tým netají. S*x na jednu noc si užíva a vôbec mu nezáleží na tom, s akou ženou skončí. Hlavné je, že bude uspokojený.

Kozorožec

Mužovi Kozorožcovi sa len tak ľahko pod kožu nedostaneš. Keď s ním chceš nadviazať vzťah, musíš byť trpezlivá a vytrvalá. Je utiahnutý a vážnych zväzkov sa bojí. Pre neho je jednoduchšie pomilovať sa so ženou iba raz, pretože keby to opakoval, zaplietol by do toho city.

To zatiaľ nechce, preto k sebe žiadnu nepustí a hneď po milovaní odíde. Ak s tebou ale zostane, vieš, že si hľadá vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy