Neustále o sebe pochybuješ a myslíš si, že nie si dosť dobrá? Tak čítaj ďalej, pretože sa o sebe dozvieš, aká si kamarátka podľa tvojho znamenia. Možno ti to pomôže zbaviť sa tvojich pochybností.

Baran

Ako priateľka sa vždy snažíš „rozhýbať“ svojich kamarátov. Máš dobrodružnú povahu a rada vedieš skupinové aktivity. Chceš, aby ste zažívali zábavu a vytvárali si spomienky.

Býk

Si priateľka na dobré aj na zlé obdobie. Vždy sa snažíš ľudí okolo seba podporiť, motivovať ich a aj keď ty sama nemáš dobrý deň, snažíš sa, aby sa vďaka tebe všetci usmievali.

zdroj: unplash.com

Blíženci

Si najlepšia priateľka zo všetkých. Ako Blíženec si naozaj univerzálna pre všetkých, s každým typom človeka si sadneš neuveriteľne dobre. Vieš, ako si udržať záujem ľudí, ako ich rozosmiať, vieš byť dobrou poslucháčkou a kamaráti ťa môžu milovať.

Rak

Si ako opatrovateľka. Snažíš sa, aby tvojim priateľom nič nechýbalo, pri spoločných stretnutiach máš množstvo otázok a rada sa o nich staráš. Vždy uprednostňuješ ich pred sebou a robí ťa šťastnou robiť ich šťastných.

Lev

Ako Levovi sa ti vždy páči, keď je v partii kamarátov pozornosť obrátená na teba. Vždy sa ti páčilo veľa zábavy a rada rozprávaš. A to je dôvod, prečo s tebou tvoji priatelia radi trávia čas.

Panna

Si dokonalou priateľkou, pretože sa snažíš mať vždy všetko perfektné. Máš veľmi vysoké štandardy a rada si spoločnosť priateľov užívaš na vysokej úrovni. Tvoji priatelia ťa považujú za spoľahlivú.

zdroj: unsplash.com

Váhy

Ty si presne ten typ spoločenského človeka, ktorého chce každý. Zo všetkých tvojich známych máš najväčší okruh priateľov. Vždy si rada, keď je okolo teba veľa ľudí a keď sa nikto necíti sám. Môžeš diskutovať o všetkom s kýmkoľvek.

Strelec

Si veľmi optimistická priateľka. Prinášaš do života tvojich kamarátov pozitívnu energiu a snažíš sa udržať dobrú atmosféru vždy, aj keď nie je práve ideálne obdobie.

Škorpión

Si tak neuveriteľne lojálna a ochranárska. Si tá priateľka, ktorá vidí svojich kamarátov ako svoju rodinu. Vždy si tu pre nich.

Kozorožec

Si veľká šéfka. Si rada, ak tvoji kamaráti dajú na tvoj názor a rada preberáš kontrolu. Snažíš sa vždy vyjsť v ústrety každému, snažíš sa, aby nikomu nič nechýbalo a pomáhaš svojim priateľom rásť.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Vodnár

Si najväčší rebel v partii. Vždy každého povzbudzuješ a nútiš kamarátov, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny. Snažíš sa z nich urobiť odvážnejších ľudí.

Ryby

Ako Ryba si veľmi emocionálna osoba. Si priateľka, ktorá sa vie vcítiť  do pocitov, si empatická a citlivá. Môžeš rozumieť a pochopiť svojich priateľom, aj keď nič nehovoria.

 

Zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.