Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

Čakať s milovaním do svadby je stále krehká téma. Nájdu sa ľudia, ktorí to dokážu, no nájdu sa aj takí, ktorí to považujú za nemožné a dokonca za nezdravé.

Avšak, prekvapíme ťa. Muži narodení v týchto znameniach dokážu s milovaním čakať až do svadby, pokiaľ to naozaj chcú. Majú pevnú vôľu.

Blíženci

Muž v znamení Blížencov je nepredvídateľný. Podobne ako pri žene, ani pri ňom nevieš, čo môže urobiť. Vo vzťahu musí cítiť úplnú voľnosť, no keď si nájde ženu, s ktorou to myslí vážne, chce s ňou tráviť každý deň. Čo najlepšie ju spoznať a neskôr si ju zobrať aj za manželku. Intímne si chce užívať až po svadbe, pretože je to pre neho veľmi dôležité.

Panna

Aj keď muž v znamení Panny nie je moc romantický, vie, čo sa vo vzťahu robí. Hodnoty a priority má nastavené dobre, preto keď stretne osudovú partnerku, nechce s ňou ísť do postele. Rád si počká až do svadby, pretože to pre neho bude mať vyššiu hodnotu a aj partnerka bude pre neho vzácnejšia. Pokiaľ však stretne ženu, ktorá už pannou v posteli nie je, bude veľmi ťažko odolávať.

Vodnár

Tento muž každému dôveruje. Je milý, láskavý a vždy ochotný pomôcť. Jednoducho stelesnené dobro. V oblasti vzťahov nemá veľa skúsenosti, pretože ako sa hovorí – za dobrotu na žobrotu. Nevie si nájsť ženu, ktorá by ho skutočne milovala. Keď sa to podarí, celý sa jej odovzdá. No s milovaním počká až do svadby, pretože tento čarovný okamih si vyžaduje aj čarovnú udalosť.

Ryby

Empatický muž v znamení Ryby je veľký smoliar. Ako je o ňom známe, je najzraniteľnejší muž z celého horoskopu. Niekedy je veľmi naivný a nosí na očiach ružové okuliare. Milovať sa so ženou túži až po svadbe, pretože to tak mali aj jeho rodičia a ich láska je doteraz veľká. Často je zasnívaný, avšak v dobrom. Ľudia, ktorí ho poznajú, na neho nedajú dopustiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy