Dvojica znamení
Pexels/Anna Tarazevich

Už si sa mohla dočítať o tom, že pre harmonický vzťah sú potrebné tieto piliere. Bez nich to dlho nevydrží. No tieto znamenia, nech sa snažia akokoľvek, spolu vydržia najkratšie, pretože sú plné rozporov. Takýto vzťah nefunguje. Je možné ho živiť a udržiavať po krátku dobu, ale na život to nie je, rozdiely ich raz dobehnú.

Baran a Rak

Baran je veľmi akčný a odvážny, zatiaľ čo Rak je náladový a má rád svoj pokoj. Môžu dopadnúť tieto znamenia zle? Ak spolu vytvoria pár, tak samozrejme.

Rak potrebuje cítiť lásku, a, bohužiaľ, Baran ju nevie dávať najavo. Keď aj budú mať dostatok odvahy na to, aby to spolu skúsili, nevydrží im to dlho. Možno pár mesiacov.

Blíženci a Škorpión

Energický Blíženec sa zdá pre Škorpióna skvelým partnerom, no len do momentu, kým sa nespoznajú bližšie. Škorpión vždy potrebuje vedieť, na čom je a to sa pri tomto znamení nikdy nedozvie. Blíženec je nepredvídateľný a neexistuje, aby si pri ňom vášnivý Škorpión robil plány.

Keď spolu vytvoria vzťah, po pár mesiacoch môže skončiť, lebo ich to prestane baviť. Avšak, aspoň intímny život bude skvelý, lebo obe znamenia milujú skúšať nové veci a experimentovanie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy