Pexels/Edward Eyer

Ach, tie začiatky! Motýle v bruchu, milé slová, trocha hanblivosti a neistoty. Jeden pred druhým chcete vyzerať v čo najlepšom svetle. Čas však beží, a aj keď sa láska zväčšuje, vaše „tváre“ a správanie menia podobu.

Viete sa doberať, uraziť a na nič sa nehráte. A toto je 7 z tých vecí, ktoré zažiješ iba na začiatku vzťahu. Ich čaro totiž vyprchá, ale ver, že potom je to medzi vami skutočné. 

Dvere na aute ti už viac nebude otvárať

Keď idete autom na spoločný nákup, už na gentlemanské gestá nie je čas. A, bolo by to trocha divné, keby ti pred supermarketom otváral dvere, no nie?

A nenechá ti ani posledný kúsok pizze!

Zjedz ho ty. Nie, vďaka ty si daj! Oj, ale to milé doťahovanie. V dlhodom vzťahu sa o ten posledný kúsok pizze pobijete a víťaz si ho vychutná so škodoradostným úsmevom. Ale bude to zábava!

Večerné lúčenia sa kamsi vytratia

Lúčite sa pred domom v objatí a nechce sa vám odísť. Alebo si pred spaním ešte vymeníte 16 správ o tom, ako si chýbate, ako sa máte radi a ako si prajete sladké sníčky. Po čase zistíš, že ti večer neodpísal, lebo zaspal. A až budete bývať spolu, všetko to vyrieši jedna pusa.

Komplimenty sa sypať prestanú

Pamätáš si, ako ti na začiatku všetko chválil? Ako ti opakoval, že si krásna, šikovná a skvelá? Po čase tie komplimenty uberú na kvantite a občas svoju náklonosť k tebe vyjadrí namiesto nich iba poriadným buchnutím po zadku.

Voľba už nebude iba na tebe

Kam chceš ísť, čo chceš jesť, aký film si pozriete, … v začiatkoch ako pravý gentleman nechá tieto rozhodnutia na tebe. No postupom času prídu situácie, kedy sa pohašteríte aj kvôli tomu filmu. Hlevné je, že ho však budete pozerať spolu. A na tom záleží.

Dokonalý výzor? Na čo?

Na začiatku vzťahu chcete jeden pred druhým vyzerať čo najlepšie. Stojíš pred skriňou a 3 hodiny rozmýšľaš, čo si obliecť. Šaty, doplnky, vhodný parfém. Keď s ním ideš niekam po dlhšom vzťahu, je ti dobrý aj starý sveter a prvé džínsy, ktoré ti prídu pod ruku.

Darček už znamená iný pojem

Kým na začiatku vzťahu by ťa potešila kvetina, časom dávaš prednosť radšej praktickým veciam. Ako sú, samozrejme, obľúbený burger, čokoláda, deodorant, ktorý ti došiel, či tampóny, po ktoré ho rýchlo pošleš. Nuž, aj toto sú dôkazy skutočnej lásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating