Dnešný horoskop ti odhalí, čo sa ti prihodí. Môžeš však čakať ochladenie citov, pretože pomaly prichádza chladné počasie a s ním aj nepekné vyhliadky do budúcnosti.

Baran

Dnes sa môžeš vydať na nové cesty a nepoznané chodníčky. Už od rána budeš plná adrenalínu a stále ťa to bude ťahať k tomu, aby si niečo podnikla. Ak tvoj priateľ nebude chcieť ísť, budeš musieť túto výpravu absolvovať sama.

Býk

Hviezdy sú ti dnes naklonené. Ak chceš ukončiť vzťah, ktorý je pre teba toxický, dnes je na to ideálny deň. Partner sa na teba nebude hnevať, pretože aj on sám už dlhšie cíti, že to nie je to, čo to bývalo.

Blíženci

Môžeš čakať prekvapenie. Dnes poobede ťa rodina a priateľ prekvapia, pretože ti kúpia darček, po ktorom si dlho túžila. Vďaka tomu bude tvoja jeseň znesiteľnejšia a krajšia. Neboj sa ničoho, takto ti ostatní dávajú najavo, že ťa majú radi.

Rak

Musíš si všetko dobre premyslieť, inak by si mohla urobiť rozhodnutie, ktoré by si neskôr ľutovala. Pomôže ti priateľka, ktorá ti vždy vedela dobre poradiť. Ak máš z niečoho strach, pusti sa do toho. Jedine touto cestou sa strachu zbavíš.

Lev

Dnes budeš v dobrej nálade, aj keď tvoj priateľ bude mať opačný názor. Už dlhšie spolu nevychádzate, preto má okolie stále poznámky, prečo ste spolu. Ver nám, že dnes je super deň na to, aby ste zažehnali všetky hádky a nezhody.

Panna

Aj keď ti ráno nevyšlo tak, ako si si predstavovala, poobedie bude iné. Vyber sa na prechádzku, na ktorej porozmýšľaš o svojom budúcom smerovaní. Jeseň je plná melanchólie a tak by si mala prehodnotiť niektoré rozhodnutia.

Váhy

Musíš prestať o sebe pochybovať a posunúť sa ďalej. Kvôli tomu zostávaš stáť na jednom mieste a to sa nevypláca, pretože máš veľký potenciál. Odpútaj sa od ľudí, ktorí ťa držia na mieste a brzdia ťa v tom, aby si si plnila svoje sny.

Škorpión

Buď v práci svieža a počúvaj všetko, čo sa hovorí. Nikdy nevieš, kedy sa ti informácie môžu hodiť. Vo vzťahu to budeš mať napäté, no len preto, že sa tvoj partner bude cítiť nemilovaný. Vyraz s ním na výlet a všetko naprav.

Strelec

Dnes môžeš čakať voľný deň, pretože na teba všetci zabudnú. Začínaš si všímať, že s príchodom jesene je tvoj priateľ rezervovaný a nechce s tebou podnikať výlety či prechádzky. Otvorene si s ním o tom pohovor, pretože to vyzerá na rozchod.

Kozorožec

Tento deň prežiješ v zdraví, no to neznamená, že sa môžeš zanedbávať. Mala by si stále jesť dostatok zeleniny a ovocia, aby si neochorela. Keď k tomu príde, budeš sa cítiť ešte horšie, ako keby sa s tebou niekto rozišiel.

Vodnár

Dnes by si mala byť k ľuďom otvorená, inak sa ti to nemusí vyplatiť. Úprimnosť je najlepšia vlastnosť, pretože každý hneď vie, že si dobrá osoba. Pokiaľ budeš ľuďom klamať, mohli by sa v tebe zmýliť a už by si ich nikdy nevidela.

Ryby

Počas dnešného dňa sa snaž vyriešiť problémy tvojej kamarátky. Jej letná láska sa s ňou rozišla, preto potrebuješ urobiť nákup sladkostí a prežiť poobede s ňou a pohárom vína v ruke. Večer si pomyslíš, že je možno dobré, keď si single. Aspoň nemáš takéto problémy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.