Sú určité typické vlastnosti, ktoré sú pre dané znamenie charakteristické a na základe toho je ich možné deliť do určitých skupín. Samozrejme, to že sa vyskytne možno aj tvoje znamenie v tomto zozname ešte neznamená, že skutočne patríš medzi najneobľúbenejších. Si skvelá, ale je zároveň potrebné si aj uvedomiť, že nikto nespadol z neba dokonalý a negatívne vlastnosti máme všetci. 

Môžeme ich ale eliminovať, respektíve, pracovať na nich a každý deň sa zlepšovať. Preto, ak sa nájdeš v nasledujúcich riadkoch, aspoň budeš vedieť, kde možno robíš chybu.

Škorpión

Ako prvé spomenieme znamenie škorpión. A to z jediného dôvodu, vo všeobecnosti je tento človek veľký pesimista a poväčšine vidí všetko negatívne. Keď sa mu niečo nedarí, rýchlo vie prepadnúť depresiám a nakaziť tým aj ostatných.

Má rád kontrolu nad vecami a najradšej by riadil všetko, čo sa dá. Tým, ale akosi uberá priestor iným, aby sa predviedli a to sa iným ľuďom nemusí páčiť. Preto drahý škorpión, niekedy je dobré ubrať a nechať vyniknúť aj druhých. A po ďalšie, úsmev a dobrá nálada dokážu divy.

Rak

Ďalším znamením je rak, ktorý niekedy s svojou žiarlivosťou poriadne preháňa. Tým len zbytočne vyvoláva konflikt a hádky. A to nestojí ani za reč. Ak rakovi niečo prekáža na partnerovi, čo spôsobuje prehnanú žiarlivosť, je lepšie sa o tom porozprávať a vysvetliť si, čo robiť a naopak čo nie, aby to klapalo. Lenže žiarlivosť nie je zrovna to, čo by chcel mať človek na každodennom poriadku. Dotyčná osoba potrebuje dýchať necítiť sa pod tlakom, ten ale rak často vytvára.

Ryby

Posledné znamenie, ktoré spomenieme, sú ryby. Ich typickou vlastnosťou je, že strach a smútok im dokážu azda naviac zo všetkých znamení zatemniť myseľ. Potom dokážu ublížiť aj najlepšiemu priateľovi. Je prirodzené to občas takto cítiť, ale nikdy by emócie nemali byť našim pánom, ktorý nás ovláda.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.