Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Chlapi sa radi vystatujú. Zbožňujú pocit, že sú lepší, než ostatní muži. Naozaj im uveríš všetko, čo hovoria? Teraz si môžeš overiť, či ti tvoja známosť hovorí pravdu alebo klame.

Prinášame ti rebríček mužských znamení podľa toho, ako dlho vydržia v posteli.

1. Blíženci

Muž v znamení Blížencov je energetický a rád skúša nové vecí. V posteli sa správa ako malé dieťa a miluje, keď môže počúvať svoju fantáziu a intuíciu. Z celého zoznamu má najdlhšiu výdrž, pretože sa unaví len veľmi ťažko.

2. Škorpión

Možno si čakala, že muž v tomto znamení bude na prvom mieste. Bohužiaľ, Blíženec ho predbehol právom. Tento muž je vášnivý, rád experimentuje a nové podnety v posteli sú pre neho kľúčové. Avšak, má menšiu výdrž než kamarát vyššie.

3. Vodnár

Vodnár je na tom pomerne dobre. Teší sa z tretieho miesta, pretože v posteli vydrží dlhé minúty. S*x je pre neho dôležitým aspektom života, preto sa snaží stále zlepšovať, skúšať nové polohy a miesta. Je trpezlivý a zároveň vytrvalý.

4. Váhy

Tento impulzívny muž sa umiestnil na štvrtom mieste. V posteli vydrží pomerne dlho. Pre neho je veľmi dôležité tiež to, aký má deň. Niekedy môže vydržať viac, iný menej. Ako na hojdačke.

5. Panna

Panna sa nemusí za nič hanbiť. Tento muž sa umiestnil na priemernom mieste, pretože jeho výdrž sa rokmi mení. Keď bol mladší, vydržal dlhšie, no čím je starší, tým je jeho výdrž slabšia. Radšej sa zameriava na praktickú stránku vzťahu.

6. Býk

Tento muž je zlatý stred. Pokiaľ s ním budeš mať s*x, neprekvapí ťa, no ani ťa nesklame. Niekedy s ním zažiješ dobrodružstvo, no inokedy si budeš priať, aby to už skončilo. Je veľmi náladový a výbušný. Ako pravý Býk.

7. Baran

Pri Baranovi môžeš byť sklamaná častejšie, no nie je to s ním až tak zlé. Vydrží v posteli dosť dlho, no radovánky dvakrát za deň nečakaj. Jeho maximum je večer, keď ide spať. Milovanie vníma ako spojenie dvoch duší, preto nie je v tejto oblasti náročný.

8. Strelec

Muž v znamení Strelca je na tom už horšie. Rád skúša nové veci, experimentuje a je otvorený aj hračkám, no nevydrží tak dlho, ako muži pred ním. Je známy tým, že preferuje s*x na jednu noc, ktorý je rýchly, živočíšny a o nič sa nemusí starať.

9. Ryby

Tento muž vníma milovanie na hlbšej úrovni. Nie je to pre neho len o zábave a potešení, no taktiež o dôvere a intimite. Pomalé a nudné milovanie však nie je nič pre neho. Preferuje to s tempom, pri ktorom však nevydrží dlho, čo je smutné.

10. Rak 

Pokiaľ ide o Raka, umiestnil sa na desiatom mieste. V posteli ale veľa minút nevydrží. Je pre neho dôležité to, aby sa uspokojil on, preto to chce mať za sebou veľmi rýchlo. Sebeckosť sa u neho v posteli prejavuje najviac.

11. Kozorožec

Predposledným znamením je Kozorožec, pretože sa partnerke v posteli nevydrží venovať viac, než 10 minút. Je to s ním hrôza, no taký už je. Vo vzťahu považuje milovanie za veľmi potrebné, no iba v tom prípade, ak sa uspokojí najprv on.

12. Lev

Posledným znamením je Lev, ktorý potrebuje veľa pozornosti. V posteli preferuje rýchly s*x, ktorý netrvá viac, než pár minút. Na viac nemá čas, pretože sa musí venovať aj iným veciam. Občas je bezohľadný, no stále má v sebe niečo, čo ho robí neskutočne zaujímavým mužom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.