Hoci tu ešte nie je koniec týždňa, štvrtok bude priaznivý pre mnohé znamenia. Ak si zvedavá, či aj pre to tvoje, neváhaj a čítaj. 

Baran

Máš okolo seba ľudí, ktorí ti neprajú šťastie. Preruš s nimi kontakt, pretože by si sa v ich blízkosti len trápila. Radšej sa sústreď na ľudí, ktorí ťa majú radi a podporujú ťa. Oni sú tí praví a nikdy o nich neprídeš.

Býk

Nerob si ťažkú hlavu z toho, keď ti niečo nevyjde v práci. Doma ťa čakajú ľudia, s ktorými si máš vždy čo povedať a sú tu pre teba. Vďaka tomu dokážeš veľké veci.

Blíženci

Aj keď sa ti dnes nebude chcieť niečo urobiť, premôž sa a sprav to. Je v tebe obrovský potenciál, preto je škoda, keby si ho skrývala. Ostatní si to všimnú a patrične tvoj výkon ocenia.

Rak

Dnes neurob zásadnú chybu – nedomýšľaj si. Partner bude chvíľu meškať a ty budeš myslieť na ten najhorší scenár. Zbytočne by si sa trápila pre nič. Uvidíš, že keď tvoj priateľ večer príde, všetko ti vysvetlí a bude dobre.

Lev

Mala by si zavolať priateľom a vyraziť večer do mesta. Už dlho ste spolu neboli, preto vám to prospeje. Vďaka tomu zistíte, že si máte stále čo povedať a dohodnete sa, že sa musíte stretávať častejšie. Budeš spokojná.

Panna

Dnes by si mala byť pripravená naozaj na všetko. Čakajú ťa nezhody, hádky, osočovanie a klamstvo. Mala by si sa vyhnúť všetkým ľuďom, ktorým neveríš alebo ťa chcú presvedčiť o niečom, čomu ty sama nedôveruješ.

Váhy

Budeš mať veľa energie, no nemala by si ju míňať tam, kde netreba. Nechaj si ju na poobedie, kedy ťa rodina poprosí poupratovať a nakúpiť. Hoci budeš nadávať, urobíš to a ešte stihneš aj navariť večeru. Budeš mať produktívny deň.

Škorpión

Dnes ťa nikto nebude chápať. Všetci si budú myslieť, že klameš, no ty budeš hovoriť pravdu. Buď pri ľuďoch, ktorí ťa podporujú a majú radi. Iba oni ti budú veriť a stáť pri tebe.

Strelec

Neuveríš, no priatelia sa ťa budú snažiť oklamať. Kvôli tomu budeš sklamaná, pretože si si myslela, že im môžeš plne dôverovať. Okamžite s nimi preruš kontakt a nájdi si nových. Takých, ktorí ťa nikdy nepodvedú.

Kozorožec

Určite už vieš, že keď sa s niekým rozídeš, nezostaneš sama. V mori pláva veľa rýb, preto by si nemala byť smutná. Daj tomu len čas a uvidíš, že sa časom nájde muž, ktorý ťa nikdy neopustí, lebo vie, aká si úžasná.

Vodnár

Dnes budeš mať veľa povinností. Neváhaj a pusti sa do nich už od rána. Vďaka rýchlemu tempu ich stihneš dokončiť a nebudeš musieť zostať do večera v práci. Po skončení ťa počká priateľ a pôjdete spolu na rande.

Ryby

Celý deň budeš nervózna. Nedaj sa však vyviesť z miery a snaž sa pôsobiť normálne. Ak sa budeš pretvarovať, ľudia by to mohli vycítiť a nemuseli by sa s tebou chcieť baviť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.