Hovorí sa, že byť matkou je pre ženu najkrajšia vec na svete. Každá z nás má šancu sa ňou stať, no aj tak ňou bude každá iná. Zatiaľ čo niektoré ženy sú ako stvorené na rolu matky, iným to nič nehovorí. Premýšľala si niekedy nad tým, akou mamu raz budeš ty? Ak si narodená v jednom z týchto 3 znamení, vyzerá to tak, že skvelou!

Baran

Žena narodená v znamení Barana je plná energie, rozhodnosti a bojovnosti. Typická pre ňu je jej tvrdohlavosť a túžba po dobrodružstve. Veci preto robí s vášňou a tak to bude aj vtedy, keď bude mať vlastné deti.

Tie sa sňou nebudú nikdy nudiť. Bude chcieť, aby toho zažili a vyskúšali čo najviac. Preto ich bude voziť na rôzne krúžky a výlety. Bude šťastná, ak sa jej deti nebudú báť životných výziev a neodstraší ich žiadna prekážka.

Blíženci

Blíženci, to je znamenie, ktoré je typické svojou rozdvojenou osobnosťou. Žena v tomto znamení je nebojácna a neznáša rutinu. Je veľmi priateľská a to je aj jej najlepší opis ako matky – svoje deti neberie ako niekoho, komu chce rozkazovať.

Berie ich ako najlepších priateľov, chce ich počúvať a otvorene sa s nimi rozprávať. Vďaka tomu, že aj ona miluje dobrodružstvo, jej domácnosť sa nikdy nebude nudiť. Rada bude deťom vymýšľať rôzne kreatívne činnosti.

Ryby

Žena narodená v tomto znamení je jednou z najéterickejších a najcitlivejších osobností vôbec. Je zmyselná, zasnená a miluje umenie. Práve táto kombinácie z nej robí matku, ktorá sa k deťom správa so zreteľom na ich city.

Chce z nich vychovať slušných a ohľaduplných ľudí, dbá na to, aby rozvíjala aj ich kreatívneho ducha. Túži po tom, aby k veciam i prírode vždy pristupovali s láskou a boli z nich nezávislí ľudia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.