unsplash.com

Si egoistická, neistá alebo máš komfortnú zónu? Toto je tvoj horoskop lásky, ktorej sa tak bojíš na základe tvojho znamenia.

Baran

Si občas egoistická, sebecká a túžiš hlavne po vlastných potrebách a máš pocit, že máš čas ani energiu, aby si dávala pozornosť a lásku niekomu inému. Jedna z tvojich obáv je tá, že pokiaľ ide o lásku, môže ti ukradnúť tvoju slobodu, ktorú tak miluješ. Obávaš sa, že stratíš svoj režim a komfortnú zónu.

Láska ťa vie vystrašiť, pretože by mohla ukázať tvoje skutočné ja, čo naozaj nechceš. Chceš mať bezpečný, ale pritom jednoduchý vzťah bez problémov, do ktorého nebudeš dávať veľa. Lásky sa bojíš až priveľmi, čo ti komplikuje život.

Býk

Si tvrdohlavá a ideš si svojou cestou. Tvoja komfortná je to najhoršie, čo ti bráni mať normálny a plnohodnotný vzťah. Nerada doňho investuješ viac, ako je za tvojou komfortnou zónou. Radšej venuješ čas stavaniu múrov, než by si mala bojovať o lásku a si na túto tému veľmi skeptická. Neveríš moc na skutočnú lásku a radšej sa sústredíš na svojich priateľov a rodinu, do ktorých dávaš energiu.

Ak si pustíš niekoho blízko seba, musí to byť niekto špeciálny a nehodláš tráviť čas s niekým, s kým aj tak nebudeš.

View this post on Instagram

@viathevan @viathevan

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Bojíš sa lásky kvôli strachu, že by si bola príliš obmedzovaná a si veľmi nevyspytateľná osoba. Nikde nevieš zostať dostatočne dlho a hovoríš, že na lásku máš ešte čas. Preto ak by aj prišiel niekto do tvojho života, hovoríš, že to nie je ten pravý a radšej ho odpíšeš skôr, aby by si s ním mala niečo plánovať.

To, čoho sa najviac obávaš, je ticho, ktoré láska prináša. Prosperuješ sa na základe skúseností a zmien a obávaš sa, že stabilita, ktorú by priniesol vzťah, by znamenala len nudu.

 

Rak

Si najláskyplnejším znamením vo zverokruhu. Staráš sa o ostatných a nebojíš sa ukázať svoju citlivosť. A presne preto sa bojíš lásky, pretože máš pocit, že bude odmietnutá alebo nebude z druhej strany dostatočne opätovaná. Svojho partnera si vyberáš veľmi prísne, no zamiluješ sa naozaj rýchlo.

Neuspokojíš sa s priemernou láskou a berieš ju ako najdôležitejší aspekt tvojho života, preto ťa vie sklamať to, ak niekto dá prednosť kariére, namiesto lásky.

Lev

Obdivuješ všetko, čo má dočinenia s láskou. Miluješ hovoriť o láske a veľmi rýchlo sa dokážeš zamilovať. Zo zverokruhu si najoddanejšie znamenie, ktoré je schopné obetovať všetko. Obávaš sa však neistoty a toho, že ti partner nevenuje toľko pozornosti, ako by si chcela.

Nemáš taktiež rada pocit, že niekto má nad tebou moc a preto si veľmi dávaš pozor na to, do koho sa zamiluješ. Ak však povolíš niekomu byť v tvojom živote, je to skutočne šťastný človek.

Panna

Máš svoje ochranné steny, ktoré hocikto neprelezie. Si veľký introvert a málokomu dovolíš, aby bol v tvojom živote. Tvoja snaha o perfekcionizmus a naplnenie tvojich vlastných štandardov ti zabraňuje, aby si si uvedomila, že si hodná lásky. Potrebuješ niekoho, komu môžeš dôverovať, no na druhej strane sa bojíš toho, že by si prišla o všetko kvôli láske.

Bojíš sa z rady a ak sa popáliš v láske, stiahneš sa a len ťažko sa k tebe niekto dostane. Vieš kto si a preto je občas ťažké, aby niekto splnil všetky tvoje požiadavky ohľadom vzťahu.

Váhy

Chceš mať hlboký a zmysluplný vzťah, no sama občas nevieš, ako naňho. Podobne ako Panna, aj ty si si vedomá svojich chýb a vieš o sebe všetko, tým pádom ťa málokto prekvapí. Si veľmi vnímavá a to isté očakávaš aj od tvojho partnera. Si veľmi pokojný človek a bojíš sa, keď sa vo vzťahu vyskytnú problémy, ktoré nevieš vyriešiť.

Si tak vystrašená z osamelosti, že občas nevieš, či niekoho nemiluješ len preto, aby si nebola sama a preto nad tým rozmýšľaš viac, ako je vhodné.

Škorpión

Máš vrodený strach zo straty a zrady a preto si dávaš veľký pozor na lásku. Si prirodzene nedôverčivá. Si veľmi intenzívna a proaktívna a všetko, čo je v tvojom živote, musí mať zmysel a to samozrejme platí aj o láske. Si pokojná a duša a druhí ťa vnímajú ako chladnú osobu bez emócií, čo však nie je pravda.

Pôsobíš síce chladne, no ak sa zamiluješ, dokážeš sa rozdať a to isté očakávaš aj od toho druhého.

Strelec

Si energetická a počas celého života musíš zažívať lásku. Žiješ z nej. Dýchaš z nej. To, čo si však želáš viac ako lásku, je intenzívna skúsenosť a dobrodružstvo. Pre teba nudný život znamená, že vôbec nežiješ. Bojíš sa lásky, pretože sa bojíš nudiť alebo nudiť niekoho iného. Chceš denne zažívať nadšenie a vzrušenie a obávaš sa, že by si sa uspokojila s touto rutinou, ktorá prichádza s láskou.

Si idealista a pokiaľ ide o lásku, obávaš sa, že sa s nesprávnym človekom dostaneš do rutiny, z ktorej sa už bude ťažko vychádzať.

Kozorožec

Máš ohromnú sebakontrolu, si zodpovedná, sústredená a disciplinovaná. Bojíš sa lásky, pretože sa ti zdá nepredvídateľná a ty veľmi nerada trpíš. Musíš mať plán a preto ti láska občas narobí viac problémov. Si veľmi opatrná a neznášaš, keď stratíš kontrolu nad svojim životom. Nenávidíš zlyhanie v živote ani v láske a aj keď si realista, vieš si nasadiť ružové okuliare a nechať sa opantať láskou.

Láska je pre teba investíciou, kde venuješ svoje úsilie, čas a preto potrebuješ, aby si to neustále dostávala naspäť.

View this post on Instagram

Pink water and a kiss from you 💕 #couplegoals

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Vodnár

Od­há­ňaš od seba lásku, pre­tože si prí­liš ne­tr­pez­livá na hra­nie ci­to­vých hier. Chceš ve­dieť, čo sa deje me­dzi te­bou a ním hneď te­raz. Ne­ná­vi­díš tú ne­prí­jemnú ne­is­totu, ktorú po­ci­ťu­ješ. Ale láska si vy­ža­duje čas, ktorý však ty nerada obetuješ na niekoho, u koho nemáš istotu.

Vždy sa cí­tiš veľmi ne­isto a úz­kost­livo ak máš ísť s nie­kým na rande. Nie si si istá sama sebou a občas nevieš, čo od seba očakávať, preto niekedy ani nechceš ublížiť tomu druhému.

Ryby

Lásku od­há­ňaš, pre­tože máš až ne­uve­ri­teľné ne­re­a­lis­tické oča­ká­va­nia. Lásku de­fi­nu­ješ ako motýle v bru­chu a bla­že­nosť. Bojíš sa však, že nikdy nenájdeš ideálneho partnera, ktorý ťa pochopí a ocení tvoju individualitu. Nechceš, aby si bola vo vzťahu, kde nie si sama sebou. Nechceš klasický vzťah, ale plnohodnotný a romantický, ktorý vydrží celý život.

Nechceš mať lásku ako všetci ostatní a nechápeš, ako je niekto vo vzťahu len so samoty. Si veľmi individuálna osobnosť, ktorá to isté očakáva aj od toho druhého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating