Vzrušenie je akýmsi korením na tomto svete, bez neho by sme len ťažko vedeli zvládať zložité situácie, ktoré nám sám život hádže pod nohy. Dáva nám silu, motiváciu či chuť prebárať sa našou existenciou. A ver, že ti v tom dokážu pomôcť i ľudia. Hviezdy hovoria, že práve ľudia narodení v týchto znameniach zverokruhu majú dar, že dokážu tvoj nepríjemný deň premeniť na vzrušujúcu jazdu. Čítaj ďalej a zisti, o koho sa jedná!

Lev

Už od plienok má akýsi druh kráľovského správania. Jeho pohyby a slová sú uvážlivé, presvedčivé a vzbudzujú obdiv. Silná osobnosť vyžaruje lúče sebavedomia a istoty, ktoré môžu priťahovať. A vieš čo ešte? Je to samé prekvapenie. S človekom narodeným ako Lev dokážeš prežiť neskutočne veľa nádherným vzrušujúcich momentov. Lev to proste vie, vie ako na to. Vie, čo chce, zvyčajne to dosiahne a udrží si to. Jeho zmyslu pre veľkoleposť vo všetkom sa nič nevyrovná. Tvrdej práce sa nebojí, ak ho baví. Ubíja ho stereotyp bez možnosti sebarealizácie a uplatňovania kreativity.

Panna

Kto by to povedal na prvý pohľad „chladné“ znamenie zverokruhu ako Panna vie vyčarovať tak úžasné pocity aj v ten najtemnejší moment. Pretože práve toto znamenie zverokruhu vie, aké je to mať zlý pocit, aké je to nebyť šťastný. Vie sa vžiť… A preto sa snaží to zmeniť a ukázať, že život môže byť aj o niečom inom. Vzrušenie? Vôbec sa nemusíš báť toho, že by Panna ti nevedela ponúknuť chvíľky, na ktoré len ťažko budeš zabúdať.

Váhy

Tak toto znamenie zverokruhu, respektíve mať človeka narodeného ako Váhy za partnera alebo kamaráta je azda to najlepšie, čo sa ti môže pritrafiť v živote. Áno, práve Váhy sa snažia premeniť každému deň na nezabudnuteľnú chvíľu plnú vzrušenia. Sú zároveň veľmi nápomocné a keď sa niekomu oddajú, tak na život a na smrť. Nie nadarmo sú preto Váhy, i hviezdy to tak tvrdia, skvelými životnými partnermi.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.