ženské znamenia a vernosť
Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Ďalší jesenný deň pred nami. Utorok si pre teba pripravil malé šialenstvo, no neexistuje nič, čo by si s chladnou hlavou nezvládla. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo ťa dnes čaká.

Baran

Dnes ťa čaká krásny deň. Nebudeš mať veľa povinností, preto by si si mala poobede naplánovať stretnutie s priateľmi, ktorých si dlho nevidela. Vybehneš zo stereotypu a utvrdíš sa v tom, že je dobré udržiavať kontakty s kamarátmi. Pomôžu ti v každej situácii.

Býk

Po práci by si mala oddychovať. Akonáhle dokončíš všetky povinnosti, utekaj domov a vyhni sa akejkoľvek namáhavej práci. Mala by si sa venovať len tomu, čo ťa fyzicky nevyčerpá, pretože zajtra by si to nemusela zvládnuť. Potrebuješ aj relax, nie iba prácu.

Blíženci

V práci ťa čaká perný deň. Od rána nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, pretože povinností budeš mať enormne veľa. Mala by si sa vzchopiť a všetko dokončiť pred záverečnou, pretože ešte doma musíš upratovať a čaká ťa varenie. Dnes na oddych ani nepomysli.

Rak

Aj keď by si si priala oddychový deň, bude to úplne inak. Dostaneš nové úlohy, ktoré ťa poriadne potrápia a doma ťa bude „čakať“ hádka. Pokiaľ budeš chcieť vyjadrovať svoj názor, poriadne sa priprav a nachystaj si argumenty. Neskončí to tak dobre, ako si myslíš.

Lev

Miluješ, keď si v obklopení priateľov a rodiny. Dnešný deň bude presne taký. Po práci sa ponáhľaj domov, pretože ťa tam budú všetci čakať. Či už rodičia, súrodenci alebo partner . Prežiješ tak večer plný lásky, smiechu a dobrého jedla. Nemusíš sa ničoho báť.

Panna

V práci sa objaví zopár problémov, na ktoré budeš sama. Snaž sa požiadať kolegov o pomoc, inak sa ich nestrasieš do konca týždňa. Pokiaľ ťa majú naozaj radi, pomôžu ti a všetko ti pôjde ľahšie. Doma by si mala oddychovať a večer si dopriať relaxačný kúpeľ alebo dlhú sprchu.

Váhy

Napriek tomu, že máš za sebou pekné dni, dnes by si sa mala mať na pozore. Niekto ťa sklame a môže ťa dokonca aj oklamať. Stratíš akúkoľvek nádej, že tento svet je dobré miesto. Dokonca si uvedomíš, že vôbec nechceš bývať v meste, v ktorom aktuálne si.

Škorpión

Dnes ťa čaká veľa stretnutí, ktoré prinesú ovocie. Mala by si sa preto usmievať, byť v dobrej nálade a na všetko prikyvovať. Vďaka tomu urobíš dobrý dojem a všetci ti budú veriť. Po práci zober priateľa na rande alebo do kina, pretože ste spolu už dlho nikde neboli.

Strelec

Nemala by si sa vyhýbať povinnostiam. Aj keď ich máš veľa, snaž sa dnes urobiť čo najviac práce, lebo len vďaka tomu budeš mať zajtra trochu voľnejší deň. Keď všetko dokončíš, vyber sa s kolegami na kávu, aby ste utužili vaše vzťahy. Môžeš tak zažiť veľmi príjemné poobedie.

Kozorožec

Teba čakajú pozitívne správy najmä v súkromnom živote. Niekto ťa príjemne prekvapí a to dokonca tak, že nebudeš vedieť ako reagovať. Potvrdí sa ti, že tie najkrajšie veci prichádzajú veľmi nečakane. Od toho momentu budeš plná radosti a šťastia. Nikto dnes nepokazí tvoju náladu.

Vodnár

Čaká ťa deň ako na hojdačke. Ráno bude všetko dobré, dokonca sa budeš tešiť do práce, no poobede sa to otočí. Nebude ti nič prinášať radosť, budeš unavená a plná zlosti. Po príchode domov si uvar kávu a oddychuj. Nikam nechoď, pretože by si mohla rozpútať hádku.

Ryby

Dnes budeš šťastná. Čaká ťa príjemný deň, či už v práci alebo doma. Pokiaľ ešte presvedčíš priateľa a pôjdete spolu von, bude to perfektný deň. Hoci nie je piatok, budeš sa tak cítiť. Ľudia okolo teba ťa dobijú dobrou náladou a vďaka tomu sa budeš tešiť na zajtrajší deň.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy